منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل بیت کوین ارزینژا | بررسی قیمت بیت کوین

تحلیل بیت کوین ارزینژا | بررسی قیمت بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بیت کوین ارزینژا | بررسی قیمت بیت کوین

بیت کوین [BTC] در هفته گذشته افزایش هایی را ثبت کرد، اما قیمت پایین تر از حد انتظار باقی ماند. تا زمان انتشار، قیمت بیت کوین در هفت روز گذشته نزدیک به 7 درصد افزایش یافته است. همچنین بیت کوین بالای 17000 دلار با قیمت 1733 دلار با ارزش بازار 333 میلیارد دلار معامله شد. با این حال، بیت کوین ممکن است یک رالی صعودی جدید را آغاز کند. دن لیم، نویسنده و تحلیلگر در CryptoQuant، اخیراً تحلیلی را منتشر کرده است که در آن احتمال نزولی برای بازار بیت کوین وجود دارد.

آیا سرمایه گذاران بیت کوین باید خوشحال باشند؟

طبق یافته های دن لیم، ارزش بازار به مجازی بیت کوین (MVRV) برای بیش از 170 روز در سال جاری زیر یک باقی مانده است. در سال 2018، به مدت 134 روز زیر یک باقی ماند و پس از آن روند معکوس شد. بنابراین احتمال وقوع چنین اتفاقی به نفع سرمایه گذاران شاید دور از دسترس نباشد.

قیمت بیت کوین

جالب اینجاست که دن همچنین تحلیل دیگری را منتشر کرد که نشان می‌دهد مدل هش BTC Ribbon شکست خورده است. بر اساس تجزیه و تحلیل، صلیب مرده بدون افزایش قیمت بیت کوین برای اولین بار از زمان تقاطع طلایی الگوی هش بار ظاهر شد.

هش F2Pool که یکی از بزرگترین استخرهای ماینینگ در جهان بود به دلیل عملکرد صرافی FTX به میزان قابل توجهی کاهش یافت. این امر همچنین باعث شد که قیمت بیت کوین به تقریبا 16000 دلار کاهش یابد. همچنین، ماینرها در چند هفته گذشته روزهای سختی را سپری کرده اند زیرا ماینرها از اول دسامبر 10000 بیت کوین فروخته اند.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

یک دسامبر به یاد ماندنی؟

نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد که قیمت این ارز دیجیتال به ترتیب 15800 دلار و 17200 دلار حمایت و مقاومت نشان می دهد.علاوه بر این، شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان داده است که بیت کوین ممکن است به زودی بر مقاومت خود غلبه کند و بر روی قیمت بالاتر رود. نردبان. بنابراین، سرمایه گذاران بیت کوین ممکن است جنبه مثبتی برای بازار داشته باشند. شاخص جریان پول (MFI) نیز افزایش اندکی را ثبت کرد که احتمال شکست به شمال را بیشتر افزایش داد.

بیت کوین بخرید

بر اساس داده های CryptoQuant، ذخایر بیت کوین نیز کاهش یافته است، که نشانه مثبتی است زیرا نشان دهنده فشار فروش کمتر است. با این حال، حجم تراکنش بیت کوین به 260,626,928.14 دلار رسید که پایین ترین سطح در دو سال اخیر است. این نگران کننده بود زیرا نشان می داد که فعالیت کمتر در شبکه می تواند در هفته های آینده برای بیت کوین مشکل ایجاد کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)