منو سایت

تحلیل بیت کوین ارزینجا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بیت کوین ارزینجا

جامعه کریپتو هفته پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. یکی از مهمترین اتفاقات هفته گذشته محاکمه عوامل صرافی سقوط کرده FTX بوده است. سام بنکمن-فرید پس از دستگیری توسط پلیس فدرال در باهاما به خاک آمریکا بازگشت تا روز پنجشنبه به اتهامات متعددی از جمله کلاهبرداری و پولشویی محاکمه شود. با این حال، او در حال حاضر با قرار وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد است.

از سوی دیگر، دو مدیر صرافی FTX و Alameda Research، شرکت سرمایه گذاری بانکمن فرید به اتهامات خود اعتراف کردند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارز رمزنگاری شده صرافی شکست خورده، FTT را یک توکن امنیتی اعلام کرده است که جنجال هایی را در مورد ارز دیجیتال بایننس، BNB به راه انداخته است.

متصل: آیا BNB امنیت است یا خیر؟

تجزیه و تحلیل بیت کوین

برخلاف هفته گذشته که فراز و نشیب های زیادی داشت، نمودار بیت کوین نوسانات شدیدی را نشان نداد و قیمت تقریباً در یک محدوده گیر کرده بود. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 16800 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

نمودار 4 ساعته BTC/USDT

برای شروع یک حرکت صعودی شدید، بیت کوین باید به بالای سطح 17000 دلار برسد، اگر در این سطح تثبیت شود، انتظار می رود قیمت تا 17500 دلار (جعبه آبی) افزایش یابد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از بیت کوین در محدوده 16500 دلار است و اگر این حمایت شکست بخورد، افت تا کانال 15000 دلار ممکن است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)