منو سایت

تحلیل ارزینجا مگ بیت کوین-21 مهر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل ارزینجا مگ بیت کوین-21 مهر

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین 1401/07/21

پس از سقوط بیت کوین پس از اعلام شاخص های تورم ایالات متحده، حمایت هایی که با فاصله کمی از هم قرار داشتند کنار گذاشته شدند. این حوزه که در تحلیل تکنیکال نقدینگی نامیده می شود، در واقع توقف ضرر معامله گر است که می تواند هدف خوبی برای بازارساز باشد. بنابراین انتظار می رود قیمت به سمت این مناطق حرکت کند.

قیمت بیت کوین

نمودار ساعتی بیت کوین

تاریخچه بیت کوین نشان می دهد که طبقات تاریخی حدود 80 تا 85 درصد از طبقات آن اصلاح شده است. بنابراین، انتظار می رود که قیمت همچنان بتواند به سمت پایین حرکت کند، کاری که در 4 ماه گذشته با قیمت 17622 دلار (نمودار بایننس) انجام داد.

سقوط بیت کوین

سقوط بیت کوین

با این حال، هیچ نشانه‌ای از بهبود در نمودارهای هفتگی، روزانه یا حتی ساعتی وجود ندارد، بنابراین هرگونه اصلاح قیمت فرصتی برای خرس‌ها ایجاد می‌کند.

شاخص قیمت واقعی

فروش بیت کوین

قیمت واقعی

شاخص قیمت تحقق یافته که میانگین حرکت بیت کوین های قدیمی برای فروش را نشان می دهد، یک شاخص جامع از ارزش بیت کوین است. با توجه به تاریخ و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بیت کوین تنها 7 روز توانست زیر این شاخص باقی بماند و سپس به قله 64 هزار دلاری رسید.

این شاخص که عدد ۲۱۱۸۸ دلار را نشان می‌دهد، ارزش بیت‌کوین را زیر این مناطق در بلندمدت نشان می‌دهد.

محرک خرید بیت کوین

یکی از ابزارهای مناسب برای خرید طولانی مدت بیت کوین، بررسی این شاخص است که در سایت Lookintobit قابل مشاهده است.

بنابراین، قیمت پس از حرکت این شاخص به سمت بالا می تواند ماشه مناسبی را به ما بدهد. البته لازم به ذکر است که به تنهایی قابل استفاده نیست و بهتر است در کنار آن کلان دیتا را کاوش کنید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.