منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل ارزینجا تحلیل اتریوم بایننس کوین

تحلیل ارزینجا تحلیل اتریوم بایننس کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل ارزینجا تحلیل اتریوم بایننس کوین

یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال که سقوط بیت کوین (BTC) را در ماه می 2022 پیش بینی کرده بود، می گوید که دو دارایی دیجیتال برتر به زودی افت شدید قیمت را تجربه خواهند کرد. معامله گر ارزهای دیجیتال، با نام مستعار کاپو، به 677000 دنبال کننده توییتر خود می گوید که انتظار دارد پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو اتریوم (ETH) چیزی بین 600 تا 650 دلار اصلاح شود.

تجزیه و تحلیل اتریوم

دومین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار در زمان نگارش مقاله با 0.6 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 1211 دلار معامله می شود. پیش بینی قیمت کاپو کاهش 50 درصدی اتریوم را نشان می دهد.

سپس، این استراتژیست توجه خود را به بایننس کوین (BNB)، دارایی بومی بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم، معطوف می کند. کاپو پیش بینی می کند که اگر BNB به زیر 250 دلار برسد و آن را به عنوان مقاومت تأیید کند، توکن به محدوده 125-135 دلار سقوط خواهد کرد.

خرید اتریوم

ارزش BNB در حال حاضر 308 دلار است. کاهش قیمت نزولی معامله گر به معنای اصلاح تقریباً 60 درصدی برای دارایی کریپتو است. در حالی که کاپو نسبت به اتریوم و BNB صعودی است، شرکت مشهور اطلاعاتی بازار Sentiment می‌گوید که بازارهای ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم ممکن است در حال احیای مجدد باشند زیرا معامله‌گران نشانه‌هایی از تسلیم شدن دارند. این احساسات نشان می دهد که معامله گران در حال حاضر نسبت به ارزهای رمزنگاری شده نزولی هستند، که می تواند محیطی را ایجاد کند که می تواند باعث جهش بازارها شود.

کلمه “مرده” در ماه نوامبر به سرعت در پلتفرم های رمزنگاری منتشر شد. به عنوان یکی از احساسات نزولی تر، نشانه ناامیدی معامله گران از بهبود در بازارها است. از قضا، این تسلیم شدن با احیای بازارها تاریخی است. Sentiment همچنین به فعالیت نهنگ‌ها و کوسه‌ها در اطراف اتریوم نگاه می‌کند و می‌گوید نهنگ‌هایی با جیب‌های عمیق در حال بلعیدن بزرگترین آلت‌کوین در دو سال اخیر هستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.