منو سایت

تحلیل آرزینجا شیبا اینو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل آرزینجا شیبا اینو

میم سکه شیبا اینو پس از انتشار خبرهای خوشی که برای این ارز دیجیتال در سال جدید منتشر شد، مورد استقبال ارتش شیبا و بسیاری از آدرس‌های جدید قرار گرفت. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو در حدود 0.00001227 دلار معامله می شود و در هفت روز گذشته توانسته حدود 14 درصد افزایش یابد. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 8 درصد رشد داشته است و با ارزش بازار 6.7 میلیارد دلار در رتبه سیزدهم ارزش بازار قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل شیبا اینو در نمودار روزانه

تجزیه و تحلیل شیبا اینو

تجزیه و تحلیل شیبا اینو در نمودار روزانه

شیبا طی چند روز گذشته رشد مثبت و مستمری داشته است و این ارز دیجیتال را به خط روند نزولی بلندمدت خود (خط قرمز) نزدیک کرده است که از 22 آگوست سال گذشته شکل گرفته است. علاوه بر این، این افزایش قیمت، شیبا را به میانگین متحرک 200 روزه سوق داده است که یک سیگنال مثبت برای این نمودار قیمت است.

اگر قیمت شیبا بتواند این موقعیت نزولی را بشکند، می‌تواند بالاتر و به محدوده 0.00001524 دلار حرکت کند. اما در صورت کاهش، سناریو ممکن است کمی حساس تر به نظر برسد. برای بررسی چنین وضعیتی نگاهی به نمودار ساعتی شیبا بیندازیم.

تجزیه و تحلیل شیبا اینو در نمودار ساعتی

تجزیه و تحلیل شیبا اینو

تجزیه و تحلیل نمودار ساعتی شیبا اینو

شیبا از 10 ژانویه در یک کانال صعودی حرکت کرده است. در حال حاضر، خط میانگین کانال و خط روند نزولی بلندمدت در یک نقطه با قیمت 0.00001266 دلار مواجه شده اند. این همپوشانی دو مقاومت باعث می شود گاوهای شیبا کمی سخت تر کار کنند. اما اگر گاوها در این مرحله بر خرس‌های شیبا پیروز شوند، قیمت می‌تواند به خط روند بالای کانال و سپس به هدف 0.00001524 دلار حرکت کند.

از طرفی در صورت عدم امکان شکستن این مقاومت ها می توان سطح کف کانال را به عنوان تکیه گاه مناسبی در نظر گرفت. با توجه به رفتار قیمت در کانال صعودی، دو سناریو با فلش های سبز و نارنجی نشان داده شده است.

احتمال دیگر استهلاک بیشتر است. اگر شیبا تصمیم به اصلاح قیمت داشته باشد، سطح 0.00001100 دلار (جعبه سبز) در صورت شکسته شدن از انتهای کانال می تواند یک پشتیبانی عالی در نظر گرفته شود. این محدوده باعث شد که قیمت در 14 و 16 ژانویه دو بار کاهش یابد و از سوی دیگر اکنون با میانگین متحرک 200 روزه همپوشانی داشته باشد و این حمایت را قویتر از قبل کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.