منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیلگر بلومبرگ: ما در آخرین مراحل زمستان کریپتو هستیم

تحلیلگر بلومبرگ: ما در آخرین مراحل زمستان کریپتو هستیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیلگر بلومبرگ: ما در آخرین مراحل زمستان کریپتو هستیم

مایک مک‌گلون، استراتژیست کالا و کالای بلومبرگ، در مصاحبه‌ای با Stansberry Research گفت که بیشتر زمستان کریپتو به پایان رسیده است و اگرچه ممکن است زمان ببرد، بازار نزولی در نهایت به پایان خواهد رسید.

به گزارش والکس و به نقل از دیلی هدل، مک گلون در مورد دلایل محکومیت خود اظهار داشت:

بازار ارزهای دیجیتال تا کنون بیش از 80 درصد کاهش یافته است، و وقتی قیمت چیزی 80 درصد کاهش می یابد، نمی خواهید خیلی نزولی باشید. من فکر می کنم که ما در مراحل پایانی یک بازار نزولی برای ارزهای دیجیتال هستیم، اما همه چیز آسان نخواهد بود. بازارها معمولاً به شکل V معکوس نمی شوند. آنها آن را تا حد امکان دشوار خواهند کرد. نکته کلیدی که من از معامله در بازارها، به ویژه در شرایط نزولی، یاد گرفتم، این است که بازار باعث می شود موهایتان را از دست بدهید. بازار از همه پول می گیرد و نوسان و دشوار است. این نکته کلیدی است.

به یاد داشته باشید، ما نه تنها در زمستان ارزهای دیجیتال هستیم، بلکه زمستان همه چیز به جز یک طبقه دارایی و آن کالاها و فلزات گرانبها است. قیمت کالاها باید کاهش یابد. اگر این اتفاق نیفتد، فدرال رزرو به سیاست کاهش کمی خود ادامه خواهد داد. در اینجا من آن را می بینم.

مک گلون با اشاره به بازدهی 12 برابری اتریوم در سه سال گذشته، که به گفته او بیشتر از اکثر کلاس‌های دارایی است، ادامه داد. همچنین پشتیبانی قوی از اتریوم با قیمت پایین فعلی آن وجود دارد. او اضافه کرد که انتظار دارد اتریوم به دلیل گسترش پذیرش و تقاضا برای ارز دیجیتال و کاهش عرضه، به رشد خود ادامه دهد.

مک گلون گفت:

در مقطعی بالاخره از این وضعیت خارج خواهیم شد، اما اکنون که به پایان سال نزدیک می‌شویم و فدرال رزرو به افزایش نرخ‌های بهره ادامه می‌دهد و سیاست سال آینده کمی سخت به نظر می‌رسد، همه چیز برای همه دارایی‌های ریسک بد خواهد بود. اما بیایید به آینده نگاه کنیم:
بیایید فقط به قیمت اتریوم نگاه کنیم. این 1200 دلار است. در پایان سال 2019 و قبل از همه‌گیری کرونا، قیمت اتر 100 دلار بود. بنابراین هنوز 12 برابر قبل است. پشتیبانی قوی در محدوده 1000 دلار وجود دارد. ممکن است کمی از آن سطح پایین بیاید، اما من کاملاً انتظار دارم که در طول زمان به مسیر صعودی خود ادامه دهد.
نکته کلیدی که باید به خاطر بسپارید این است که … بیت کوین و اتریوم، دو پیشگام در این فضا، با کاهش عرضه و افزایش تقاضا محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. از نظر کالاها باید چیزی بین آنها تغییر کند. من انتظار دارم که پذیرش کریپتوکارنسی همچنان به رشد خود ادامه دهد و قیمت ها بر این اساس افزایش یابد.