منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیلگر بلومبرگ: شاهد بیت کوین صد هزار دلاری خواهیم بود

تحلیلگر بلومبرگ: شاهد بیت کوین صد هزار دلاری خواهیم بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیلگر بلومبرگ: شاهد بیت کوین صد هزار دلاری خواهیم بود

تحلیلگر باسابقه بلومبرگ معتقد است که زمان زیادی نمی گذرد تا قیمت بیت کوین به 100000 دلار برسد.

به گزارش والکس و به نقل از دیلی هودل، مایک مک گلون، استراتژیست کالای بلومبرگ در مصاحبه ای درباره ارزهای دیجیتال گفت که در نهایت به بیت کوین صد هزار دلاری خواهیم رسید. افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال و عرضه محدود این ارز دیجیتال یکی از دلایل مک گلون برای این پیش بینی است. وی در این خصوص گفت: فقط به زمان نیاز داریم تا بیت کوین به سطح 100 هزار دلار برسد. من فکر می کنم ما در نهایت وارد یک بازار نزولی خواهیم شد. شاید همزمان با بهبود قیمت طلا و اوراق قرضه.

مک گلون افزود: «کلید این است [قیمت بیت کوین] در حال حاضر کاهش یافته است، اما با نگاهی به میانگین هفتگی 100 و 200، واضح است که این بزرگترین تخفیفی است که تا به امروز دیده‌ایم، و واقعیت‌های ساده پذیرش و عرضه و تقاضا در پنج تا ده سال آینده این را نشان می‌دهند. بیرون کاهش عرضه در کد بیت کوین مشهود است و تقاضا و پذیرش در حال افزایش است.

مک‌گلون می‌گوید دارایی‌های دیجیتال فناوری‌هایی هستند که به سرعت در حال تکامل هستند که افراد بیشتری با آن آشنا می‌شوند. وی افزود که بیت کوین “سریع ترین اسب در مسابقه” است و استفاده از دلارهای توکن شده یا استیبل کوین نیز در حال رشد است.

او گفت:

من تازه از کنفرانس Webex در لس آنجلس برگشتم. آنچه شما در آنجا دیدید، انتظار من این است که مردم آن را بدانند [بیت کوین] این سریع ترین اسب در این مسابقه است. این فناوری به سرعت در حال پیشرفت است و شما نمی توانید آن را رها کنید و باید بخشی از آن باشید…
درست است که گمانه‌زنی‌های زیادی وجود دارد، اما چیزی که این فضا را ایجاد می‌کند این است که اتریوم این فناوری جدید را فعال می‌کند که سریع‌ترین رشد ارز دیجیتال دلار توکن‌شده است. مردم تازه شروع به درک این موضوع کرده اند. قانونگذاران تازه شروع به درک این موضوع کرده اند.

مک‌گلون پیش‌بینی می‌کند که پادشاه ارزهای دیجیتال در نهایت به یک ارز جهانی همتراز با طلا تبدیل خواهد شد. او در این باره گفت:

من فکر نمی‌کنم طلا نزولی باشد، اما شما باید در کنار طلا به بیت‌کوین نگاه کنید، زیرا بیت‌کوین در حال تبدیل شدن به وثیقه دیجیتالی جهان است.

این استراتژیست همچنین قیمت کوتاه مدت بیت کوین را پیش بینی کرد و گفت که انتظار دارد قیمت بیت کوین به زودی به 20000 دلار برسد. وی در مورد قیمت بیت کوین در آینده نزدیک گفت: “من فکر می کنم بیت کوین پایه ای در حدود 19000 تا 20000 دلار دارد، همانطور که در سال های 2018-2019 حدود 5000 دلار بود.” سپس قیمت به 3200 دلار کاهش یافت و اکنون به 19020 دلار رسیده است. این رفتار قیمت بیت کوین است. پس از افزایش شدید قیمت، قیمت برای مدتی کاهش می یابد.

قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 19138 دلار است.