منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بانک SEBA، پلتفرم رمزنگاری تحت نظارت سوئیس، یک سرویس سهام اتریوم را برای مشتریان بزرگ پیش از رویداد ادغام شبکه مورد انتظار در اواخر این ماه راه اندازی کرده است.

این بانک در بیانیه ای اعلام کرد که این پیشنهاد درجه یک سازمانی به کاربران خود اجازه می دهد تا پاداش های ماهانه در دارایی های اتر خود ایجاد کنند.

پس از ادغام، دوره های قفل متغیر معرفی خواهد شد. هیچ سهم اتر را نمی توان از زنجیره Ethereum Beacon خارج کرد مگر پس از ارتقای شبکه بعدی (به روز رسانی بعدی شانگهای نام دارد که در سه ماهه دوم سال 2023 انجام خواهد شد).

ادغام Beacon Chain با شبکه اصلی آن، که قرار است در حدود 15 سپتامبر راه اندازی شود، یکی از مورد انتظارترین و قابل توجه ترین تحولات در تاریخ این پروژه است.

این رویداد راه را برای افزایش مقیاس پذیری و امنیت شبکه و در عین حال کاهش ردپای کربن آن با حرکت به سمت اثبات سهام هموار می کند که اعتقاد بر این است که مصرف انرژی را تا بیش از 99 درصد کاهش می دهد.

حرکت به سمت اثبات سهام، امنیت شبکه را برای ماینرها حذف می‌کند و آن را با اعتبارسنجی‌هایی که اتریوم را برای امتیاز به خطر می‌اندازد، جایگزین می‌کند. در حال حاضر حدود 422000 اعتبارسنجی در سراسر جهان وجود دارد که 13.5 میلیون اتر (یا حدود 20.5 میلیارد دلار به قیمت های امروزی) را در اختیار دارند.

کسانی که بیش از 32 اتریوم (حدود 48500 دلار) را به SEBA واریز می کنند، اعتبارسنجی از طرف آنها فعال می شود، در این مورد توسط خود بانک مدیریت می شود.

ماتیاس شوتز، رئیس بخش فناوری و راه حل های مشتری بانک، در بیانیه ای گفت: «راه اندازی سرویس اشتراک اتریوم ما به سرمایه گذاران نهادی اجازه می دهد تا نقشی کلیدی در تضمین آینده شبکه ایفا کنند.

با پیوستن به این بانک، اعتبارسنجی‌ها جوایزی مانند Cardano، Polkadat و Tzooz دریافت می‌کنند.

در اصل توسط کارمندان سابق پلتفرم بانکداری سرمایه گذاری UBS ایجاد شد، بدن تنظیم شده سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) راه حل های نگهداری و ذخیره ارز دیجیتال را به مشتریان بزرگ ارائه می دهد.

این اولین شرکتی در کشور بود که تقریباً یک سال پیش مجوز سازمانی CISA را از FINMA دریافت کرد و به آن اجازه داد راه‌حل‌های نگهداری برای صندوق‌های مشترک سوئیس و طرح‌های سرمایه‌گذاری با استفاده از ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

در اوایل سال جاری، این بانک 110 میلیون فرانک (111 میلیون دلار) از بودجه سری C برای تقویت رشد جذب کرد. بر اساس بیانیه ای جداگانه، این دور توسط گروهی از سرمایه گذاران بلاک چین و فین تک با مشارکت صرافی ارزهای دیجیتال FTX هدایت شد.

5.5 – (1 امتیاز)