منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

آیا بیت کوین مرده است؟

بیت کوین 461 بار توسط رسانه ها “مرده” اعلام شده است، اما داده های جدید به سناریوی متفاوتی اشاره می کند. همزمانی با سقوط بیت کوین سوالاتی است که قلب سرمایه گذاران را خالی می کند. یکی از این موضوعات این است که آیا بیت کوین مرده است یا خیر.

بیت کوین که نتوانست به بالای سطح 20000 دلار صعود کند، در روز گذشته به 18500 دلار سقوط کرد و همزمان، شرایط نامناسب اقتصاد کلان، افزایش نرخ بهره و عدم اطمینان سرمایه گذاران، کاربران را به این فکر انداخت که آیا بیت کوین مرده است یا خیر. ?

بر اساس داده های 99Bitcoins، خبر مرگ بیت کوین در مجموع 461 بار توسط اعضای مختلف رسانه ها منتشر شده است.

در مجموع، سوابق نشان می دهد که بیت کوین تا کنون در سال 2022، تا 5 سپتامبر، 21 بار مرده اعلام شده است. در مقابل، بیت کوین در مجموع 47 بار در سال 2021 مرده اعلام شد.

مرگ بیت کوین

مرگ بیت کوین

آیا بیت کوین واقعا مرده است؟

علاوه بر این، با توجه به گوگل ترندز، وب سایتی که محبوبیت جستجوهای آنلاین را تجزیه و تحلیل می کند، پس از هر سقوط بازار، علاقه جستجو برای عبارت «بیت کوین مرده است» نیز افزایش می یابد.

معامله گر کریپتوکارنسی جکی خاطرنشان کرد که از اول آگوست 2015 این دومین بار است که بیت کوین مرده از 100 عبور می کند.

جستجو برای مرگ بیت کوین

جستجو برای مرگ بیت کوین

مرگ بیت کوین

از زمان آغاز به کار آن در سال 2010، زمانی که برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت، 99Bitcoins به طور گسترده به عنوان معتبرترین منبع برای تبلیغات انقراض بیت کوین در نظر گرفته شده است. قبل از اینکه گفته شود بیت کوین مرده است، هر خبر مرگ منتشر شده در وب سایت باید با استانداردهای سختگیرانه سایت مطابقت داشته باشد.

انتخاب انتشار یا عدم انتشار آگهی ترحیم در وب سایت پس از در نظر گرفتن تعدادی از ویژگی های متمایز یک بیت کوین در نظر گرفته شده “مرده” انجام می شود. که برخی از آنها در زیر ذکر شده است:

خود محتوا (نه فقط عنوان) باید به صراحت درباره این واقعیت صحبت می کرد که بیت کوین بی ارزش است یا نابود خواهد شد (بدون «شاید» یا «ممکن است»).

علاوه بر این پیش نیازها، محتوای مورد نظر باید از فردی با تعداد قابل توجهی فالوور یا از وب سایتی باشد که به طور منظم توسط تعداد قابل توجهی از افراد بازدید می شود.

آخرین مرگ ثبت شده در 3 ژوئیه 2022 رخ داده است. این نظر توسط پیتر اسپینا، رئیس Goldsick بیان شده است که اظهار داشت:

روزی می رسد که آرزو می کنید کاش می توانستید 20000 دلار بیت کوین بفروشید! اگر به خطرات مرتبط با طرح پونزی در حال گسترش علاقه دارید، به نمودار تاریخی نگاهی بیندازید تا ببینید بیت کوین چقدر می تواند سقوط کند.

بر اساس آمار Coin Market Cap، بیت کوین در حال حاضر با قیمت 18792 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 5.67 درصد کاهش داشته و در 7 روز گذشته 7 درصد کاهش داشته است و ارزش کل بازار آن 359 میلیارد دلار است.

بر اساس داده های گوگل ترندز، همزمان با کاهش اخیر، جستجو برای عبارت «بیت کوین مرده است» نیز افزایش یافته است.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس نیز امروز به این موضوع پاسخ داد و در توییتی نوشت:

بیت کوین بار دیگر مرد. اما ما هنوز اینجاییم!

بیت کوین بایننس مرده

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)