منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

یک ارز دیجیتال بدهید تا بازدید شود!

محمدرضا هورمند، جانشین نیروی انتظامی سازمان نظام پزشکی در واکنش به اخباری مبنی بر اینکه برخی پزشکان برای درمان بیماران و برخی برای فرار مالیاتی از بیماران ارز دیجیتال مطالبه می کنند، گفت: در تمامی مطب ها و موسسات خدمات درمانی مانند آزمایشگاه و رادیولوژی. کارتخوان باید سالم و فعال باشد و کارتخوان متعلق به پزشک و کادر فنی موسسه باشد.

این مسئول در ادامه تاکید می کند: دریافت هر نوع وجه دیگری در صورت فعال بودن دستگاه کارتخوان خلاف مقررات و امری غیرقانونی است. خردمند با بیان اینکه تعداد مواردی که پزشک از بیمار دلار و ارز دیجیتال مطالبه کرده و البته تعداد مدعیان خصوصی بسیار کم است، گفت:

در چنین مواقعی یا باید شاکی خصوصی بیاید و مستنداتی در این زمینه به ما ارائه دهد یا مراجع نظارتی این موضوع را به ما گزارش دهند.

جانشین نیروی انتظامی سازمان نظام پزشکی گفت: سازمان نظام پزشکی و سازمان جنایی دولت متولی رسیدگی به این مشکلات هستند و زمان رسیدگی به این تخلفات بسیار سریع است اما افراد برای شکایت باید مستندات لازم را داشته باشند. .

این مسئول گفت: تعداد شکایات دریافتی بسیار کم است و مردم از خدمات درمانی رضایت دارند.

معتقدم این مشکلات اخیر ناشی از فرار مالیاتی نیست، بلکه تعرفه ها واقعی نیست و همانطور که حقوق سایر اقشار با واقعیت فاصله دارد، تعرفه پزشک نیز با واقعیت جامعه فاصله دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.