منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

صرافی ارزهای دیجیتال FTX برنامه خود را برای توقف سپرده گذاری و برداشت توکن های اتریوم و شبکه ERC-20 در طول ارتقای Bellatrix در 6 سپتامبر و ادغام 15 سپتامبر اعلام کرده است. در حالی که شبکه اتریوم در این ماه تحت دو به‌روزرسانی بزرگ قرار می‌گیرد، کاربران صرافی پیشرو FTX نمی‌توانند برای حداقل 30 دقیقه توکن‌های اتریوم یا ERC-20 را برداشت یا واریز کنند.

صرافی FTX از Coinbase و Binance پیروی می کند

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال FTX در ویدئویی اعلام کرد که در طی دو ارتقای مربوط به انتقال اتریوم به اثبات سهام، سپرده‌های مشتریان و برداشت توکن‌های خاص را به حالت تعلیق در می‌آورد.

اتریوم قرار است از مکانیزم اجماع اثبات کار به اثبات سهام حرکت کند، ارتقایی که در جامعه ارزهای دیجیتال به عنوان «ادغام» شناخته می‌شود. سال‌ها پس از ساخت، انتظار می‌رود این به‌روزرسانی باعث کاهش ۹۰ درصدی انتشار توکن ETH و ۹۹ درصدی مصرف برق بلاک چین شود. اگرچه ادغام آن برای 15 سپتامبر برنامه ریزی شده است، اتریوم یک ارتقاء مقدماتی به نام Bellatrix را در 6 سپتامبر انجام خواهد داد. FTX اعلام کرد که خدمات واریز و برداشت ETH را 30 دقیقه قبل از هر رویداد متوقف می کند. توکن های ERC-20 یعنی. توکن های بومی بلاک چین اتریوم مانند Ave یا UniSwap نیز تحت تأثیر این اقدامات قرار خواهند گرفت. با این حال، معاملات نقطه ای، معاملات حاشیه و خدمات معاملات آتی صرافی بی تاثیر باقی خواهند ماند.

صرافی FTX همچنین اعلام کرد که اگر ماینرها تصمیم بگیرند اتریوم را فورک کنند تا زنجیره اثبات کار اتریوم پس از ادغام فعال بماند، صرافی به کاربران توکن های فورک شده ETH بر اساس موجودی ETH آنها در زمان عکس فوری اعتبار می دهد. این شرکت اعلام کرد که شرایط فهرست بندی توکن های فورک شده جدید را اصلاح خواهد کرد.

سایر صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال قبل از ادغام اقدامات مشابهی انجام دادند. کوین بیس نیز دو هفته پیش اعلام کرد که واریز و برداشت ETH را متوقف خواهد کرد. بایننس نیز از همین طرح پیروی می کند. دقیقاً مانند صرافی FTX، بایننس قصد دارد در صورت فورک به کاربران خود به اتریوم فورک شده به صورت اعتبار پرداخت کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.