منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

شبکه لایتنینگ بیت کوین یک راه حل خرد استراتژیک برای شرکت های بزرگ است

مدیر عامل MicroStrategy گفت که این شرکت در حال توسعه راه حل هایی برای شرکت های بزرگ برای پیوستن به شبکه لایتنینگ است.

مایکل سیلر، که یک شرکت نرم‌افزاری کم‌درآمد را از طریق سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری در بیت‌کوین به یک بازیگر اصلی ارزهای دیجیتال تبدیل کرد، در حال حاضر روی بخش تجاری غیرکریپتو پروژه‌های بیت‌کوین کار می‌کند.

مدیر عامل و مدیر عامل سابق MicroStrategy روز شنبه در کنفرانس Baltic Honeybadger در لتونی گفت که توسعه دهندگان این شرکت در حال کار بر روی راه حل هایی هستند که به تعداد زیادی از مردم اجازه می دهد به شبکه لایتنینگ بیت کوین بپیوندند. شبکه لایتنینگ یک شبکه جانبی بیت کوین است که تراکنش های سریع تر و ارزان تری را امکان پذیر می کند.

در 2 آگوست، سیلور اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی MicroStrategy کناره‌گیری می‌کند و موقعیت خود را به‌عنوان رئیس هیئت مدیره حفظ می‌کند و عنوان جدید مدیرعاملی را به عهده می‌گیرد. در آن زمان، سیلور گفت جانشین او می‌تواند روی تجارت نرم‌افزاری شرکت تمرکز کند در حالی که به تبلیغ بیت‌کوین خود ادامه می‌دهد. اکنون به نظر می‌رسد که حداقل بخشی از این تجارت نرم‌افزاری برای آسان‌تر کردن استفاده از بیت‌کوین برای مردم استفاده می‌شود و به‌طور بالقوه ارزش ارز دیجیتالی را که این شرکت در اختیار دارد، افزایش می‌دهد.

سیلور که از طریق تماس ویدیویی با مخاطبان صحبت می کرد، از لایتنینگ به عنوان “مهم ترین چیز در جهان در فناوری” استقبال کرد.

سیلور در آن تماس ویدیویی گفت:

MicroStrategy در حال حاضر پروژه‌های تحقیق و توسعه دارد که در آن ما روی برنامه‌های لایتنینگ سازمانی کار می‌کنیم، از جمله کیف پول Enterprise Lightning، Enterprise Lightning Servers، Enterprise Authentication.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.