منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

استفاده از نشانه های دگرجنسگرا توسط تروریست ها برای جمع آوری سرمایه

کارشناسان امنیت ملی ایالات متحده در مورد توکن غیرتروریستی (NFT) به نام “IS-NEWS #01” هشدار داده و گفتند که این اولین NFT است که برای حمایت از تروریست ها ایجاد شده است.

اولین مورد شناخته شده از یک توکن غیر پیش پا افتاده (NFT) توسط یک حامی تروریست ایجاد و به اشتراک گذاشته شد و این نگرانی را ایجاد کرد که ماهیت تغییرناپذیر فناوری بلاک چین می تواند انتشار پیام ها و تبلیغات تروریستی را تسهیل کند.

کارشناسان اطلاعاتی در مقاله‌ای در 4 سپتامبر در وال استریت ژورنال (WSJ) گفتند که NFT می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که داعش و سایر گروه‌های تروریستی نیز ممکن است از فناوری بلاک چین برای اجتناب از تحریم‌ها و جمع‌آوری بودجه برای کمپین‌های تروریستی خود استفاده کنند.

NFT مورد بحث توسط Raphael Gluck، یکی از بنیانگذاران شرکت تحقیقاتی Jihadoscope مستقر در ایالات متحده، که NFT را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی طرفدار داعش کشف کرد، گزارش شده است. گفته می شود که این توکن دیجیتالی که “IS-NEWS #01” نام دارد، تصویری است که پرچم داعش را با متنی ستایش می کند که جنگجویان اسلام مستقر در افغانستان را به دلیل حمله به مواضع طالبان ستایش می کند.

سایر NFT های با مضمون تروریسم

ماریو کازبی، تحلیلگر سابق اطلاعات فدرال متخصص در بلاک چین بیت کوین و ارزهای دیجیتال، گفت که همان کاربر در 26 آگوست دو NFT دیگر ایجاد کرد. یکی جنگجوی داعشی را نشان می دهد که به دانش آموزان نحوه ساخت مواد منفجره را آموزش می دهد و دیگری سیگار کشیدن را محکوم می کند.

تحلیلگران گفتند که این می تواند نشانه ای از این باشد که گروه های تروریستی ممکن است از فناوری های نوظهور برای انتشار پیام خود و آزمایش استراتژی های مالی جدید استفاده کنند. طبق گزارش ها، این توکن دیجیتال در بازار NFT OpenC فهرست شده بود، اما شرکت It به سرعت این توکن زن ستیز را حذف کرد و حساب این شخص را بست. برای ترویج خشونت

طبق گزارش ها، سه NFT در بازار Ribble NFT و چندین بازار دیگر وجود داشتند که به سرعت حذف شدند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.