منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

قیمت بیت کوین به زیر سطح قیمت 20000 دلار بازگشته است. این سکه به سختی حرکتی در 24 ساعت گذشته نشان داده است. در هفته گذشته قیمت بیت کوین 1.7 درصد کاهش یافته است. بیت کوین به طور کلی در این قیمت در هفته گذشته تثبیت شده است.

چشم انداز فنی بیت کوین منفی است زیرا نمودارها به نفع گاوها نیستند. ضعف گسترده تر بازار تقریباً چند ماه است که غالب شده است. فروشندگان در هفته گذشته فعال بوده اند. قیمت بیت کوین در حال حاضر 71 درصد کاهش نسبت به بالاترین سطح خود در سال گذشته دارد.

خریداران باید سقف قیمت فوری دارایی را پس بزنند تا خرس ها را شکست دهند. اگر بیت کوین برای مدت کافی بالای مقاومت سربار معامله شود، گاوها ممکن است بار دیگر از سطح قیمت 20000 دلار دفاع کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار چهار ساعته

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 19733 دلار معامله می شد. با کاهش حجم معاملات بیت کوین در آخرین جلسه معاملاتی، فروشندگان بازار را در اختیار گرفتند. گاوها در سطح قیمت 20000 دلار با مقاومت محکمی مواجه شدند.

مواجهه با مقاومت می تواند قیمت بیت کوین را به سطح حمایت 18000 دلار نزدیک کند.اگر خریداران سطح 20000 دلار را بگیرند، مقاومت اصلی بعدی 21600 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، فشار نزولی منجر به سقوط بیت کوین به 19000 دلار خواهد شد.

تحلیل تکنیکال

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

کاهش ارزش بیت کوین باعث شده که خریداران اعتماد به نفس کمتری داشته باشند. قدرت بازار چندین ماه است که نوسان داشته است. فروشندگان در چند ماه گذشته تسلط داشته اند و بیت کوین گهگاه در قلمروی بیش از حد فروش قرار می گیرد.

شاخص قدرت نسبی کم و بیش همیشه پایین تر از خط متوسط ​​هفته گذشته بود. قیمت بیت کوین نیز زیر خط 20-SMA بود که نشان می دهد فروشندگان قیمت را در بازار هدایت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

سایر شاخص های فنی نیز نشان می دهد که فروشندگان همچنان به کاهش قیمت ها ادامه می دهند. واگرایی میانگین متحرک (MACD) به درک حرکت بازار و معکوس شدن احتمالی قیمت کمک می کند.

MACD نزولی بود زیرا متقاطع نزولی داشت و هیستوگرام های قرمز بالای نیم خط را به تصویر می کشید. این همچنین نشان دهنده سیگنال فروش سکه است که تعداد کم خریداران را توضیح می دهد.

جریان نقد Chaikin حجم ورودی و خروجی سرمایه را نشان می دهد. پس از مشاهده کاهش، CMF بسیار نزدیک به خط وسط دیده شد. این کاهش نشانه تضعیف جریان سرمایه در زمان انتشار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.