منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

ادغام اتریوم اجتناب ناپذیر است و چندین نگرانی وجود دارد که اخیراً به بازار ارزهای دیجیتال راه پیدا کرده است. با این حال، جامعه اتریوم در مورد ادغام مورد انتظار کمی تردید دارد.

ادغام اتریوم و مسائل فراتر از آن

مسائل یکپارچه سازی نیز در ویدیوی اخیر Altcoin Buzz YouTube مورد بحث قرار گرفته است. اولین موضوع مربوط به بازار استیبل کوین است، زیرا اکثر استیبل کوین ها در قراردادهای هوشمند اتریوم قفل شده اند. این یک تهدید برای ثبات استیبل کوین ها است و ما می دانیم که چگونه بحران ماه، آسیب پذیری استیبل کوین ها را آشکار کرد.

MakerDao نیز اخیراً خسارت ناشی از ادغام را گزارش کرده است. این ویدئو حتی ادعا می‌کند که استیبل کوین‌های اصلی مانند تتر و USDC ممکن است به دلیل تامین مالی منفی ارتباط خود را از دست بدهند. ادغام همچنین می تواند به عقب ماندگی دائمی قراردادهای آتی منجر شود زیرا می توانند زیر قیمت بازار نقدی معامله شوند. حتی احتمال قطع شدن شبکه یا خرابی شبکه در حین انتقال به اثبات سهام (PoS) وجود دارد.

این ادغام خطری برای DeFi نیز به همراه دارد. همانطور که قبلاً ذکر شد، Ave رأی حکومتی را برای تعلیق موقت وام اتریوم آغاز کرد. این پیشنهاد مبتنی بر کاهش خطرات استفاده زیاد به دلیل فورک اثبات کار اتریوم (PoW) است. ریسک بازار اتریوم ناشی از بهره مندی کاربران از اثبات کار اتریوم با قرض گرفتن ETH قبل از ادغام است. بایننس همچنین ادعا می کند که در طول ارتقا، سپرده گذاری و برداشت ETH و ERC-20 را به حالت تعلیق در می آورد.

آیا اتریوم در حال سقوط است؟

اتریوم در حال حاضر در میان باد مخالف شدید بازار با مشکل مواجه است. بر اساس CoinMarketCap، اتر پس از فروش اخیر با قیمت 1564 دلار معامله می شود. اما در هفته گذشته با وجود زیان جزئی از دوم شهریور تاکنون با افزایش 4.27 درصدی مقاومت خوبی از خود نشان داد.

علاوه بر این، جامعه انتظار دارد که یک ادغام موفق در نهایت مسیر قیمت اتریوم را به سمت بالا سوق دهد. باید دید این ادغام چه به همراه خواهد داشت زیرا در بازار نزولی باقی می‌مانیم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.