منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بازی TamaDog یکی از سریع‌ترین جمع‌آوری‌های سرمایه‌ای را که امسال در حوزه کریپتو دیده شده است، اجرا می‌کند و ۷۰ درصد از پیش فروش خود را تکمیل می‌کند و در کمتر از یک ماه، ۱۰ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران مشتاق تضمین می‌کند.

در زمان نگارش این مقاله، 10.62 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است که از 9.2 میلیون دلاری که NFT STEPN در لانچ‌پد بایننس و فروش خصوصی آن جمع‌آوری کرده بود، فراتر رفته است. FTX سهم عمده ای در فروش خصوصی داشت.

در مرحله فعلی پیش فروش Tamadog که به زودی به پایان می رسد، توکن TAMA از 1 USDT تا 44 TAMA قیمت گذاری شده است. با افزایش 10.75 میلیون دلاری، قیمت توکن با نرخ 1 USDT به 40 TAMA در مرحله هفتم پیش فروش افزایش می یابد.

USDT استیبل کوین تتر است که به این دلیل نامگذاری شده است که ارزش آن ثابت می‌ماند، به‌طوری که 1:1 با دلار آمریکا مرتبط است و توسط پول نقد و ذخایر معادل آن پشتیبانی می‌شود.

چه کسی به VC نیاز دارد زمانی که می توانید پیش فروش کنید
کمتر از یک ماه طول کشید تا 10 میلیون دلار جمع آوری شود. از دیدگاه توسعه دهندگان پروژه، این روش بسیار مؤثرتری برای جذب سرمایه از سرمایه گذاران نسبت به مسیر سرمایه گذاری خطرپذیر است.

از دیدگاه سرمایه‌گذاران، این فرآیند شفاف‌تر و بازتر از مسیر سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و سرمایه‌گذاری خصوصی است که بر سرمایه‌گذاری‌های اولیه تسلط دارند و سرمایه‌گذاری‌های نسبتاً کمی را حذف می‌کنند.

تنها 30 درصد از تخصیص توکن پیش فروش TAMA باقی مانده است

از مجموع 1 میلیارد توکن موجود در پیش فروش، 700 میلیون توکن فروخته شده است، با افزایش قیمت برای هر بخش توکن بعدی. کل عرضه 2 میلیارد است.

کمتر از 30 درصد از توکن های پیش فروش باقی مانده برای خرید، تخصیص سریع در حال اتمام است.

Tamadog به قیمت 1 USDT/100 TAMA (1 TAMA = 0.01) در طول فروش اولیه بتا که در آن 200 میلیون توکن فروخته شد، فروخته شد. از آن زمان تاکنون چندین 100 میلیون تراشه توکن دنبال شده است.

قیمت توکن تا زمانی که به 0.03 دلار، معادل x3 قیمت فروش بتا، به افزایش خود ادامه می‌دهد.

افزایش قیمت بعد از قیمت 40 تاما (فاز هفتم) 1 USDT است، خرید 36.36 TAMA (فاز هشتم). نهمین و آخرین مرحله برای افزایش قیمت به 1 Tether، خرید TAMA 33.33 است.

حامیان مرموز Tamadog چه کسانی هستند؟

اگرچه هویت دقیق افرادی که تیم Tamadog را تشکیل می دهند هنوز مشخص نیست، دو عضو انگلیسی هستند.

دو هفته پیش، در وب سایت Tamadoge فاش شد که توماس سیبروک، سابقاً از WMS و StarDigital، سازنده اصلی بازی برای این پروژه است و کارل داوکینز، مدیر بازاریابی سابق در SocialBlox، رئیس توسعه در Tamadoge است.

آیا ایلان ماسک – یک عاشق معروف شیبا اینو که کارهای زیادی برای الهام بخشیدن به صنعت میم کوین انجام داده – در میان حامیان مرموز این پروژه است؟

GameFi کمترین تأثیر را از بازار نزولی دارد

آیا سکه میم Tamadog بعدی منفجر خواهد شد؟

در حالی که زمستان ارزهای دیجیتال ارزش گذاری در فضای دارایی های دیجیتال را به شدت کاهش داده است، طبق داده های گردآوری شده توسط سایت داده و تجزیه و تحلیل DappRadar، بازی های بلاک چین که گاهی اوقات GameFi نامیده می شود، کمترین تأثیر را از بازار نزولی داشته است.

Tamadog پلتفرمی می سازد که در آن بازیکنان به خاطر بزرگ کردن حیوان خانگی خود از کودکی تا بزرگسالی پاداش دریافت می کنند.

هر حیوان خانگی با یک NFT نشان داده می شود و ویژگی های منحصر به فردی دارد. تابلوهای امتیازاتی که حیوانات خانگی برای کسب رتبه برتر در آن رقابت می کنند، قبل از پایان سال به صورت زنده پخش می شوند. در پیچ دیگری، حیوانات خانگی نیز می توانند با یکدیگر مبارزه کنند.

Tamadog همچنین یک بازی آرکید را منتشر خواهد کرد که دارای یک سری بازی های برنده پول است که حیوانات خانگی می توانند در آن شرکت کنند.

علاوه بر این، اوایل سال آینده، این تیم قصد دارد فرصت‌های مشارکت را با پلتفرم‌های Metaverse بررسی کند.

یک برنامه کامل واقعیت افزوده سال آینده منتشر خواهد شد.