منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

پیشرفت کره جنوبی در صنعت ارزهای دیجیتال

کره جنوبی به توسعه Web3 و Metaverse ادامه می دهد. پس از سرمایه گذاری تقریباً 200 میلیون دلاری برای ایجاد اکوسیستم متاورس و انتشار «منشور اخلاقی متاورس»، دولت این کشور اکنون در حال آماده سازی قانونی برای ارتقای این صنعت است.

همانطور که رسانه های محلی در 1 سپتامبر گزارش دادند، هیو یون آه، یکی از اعضای مجلس ملی با سابقه کارآفرینی، تصویب قانون ارتقای صنعت Metaverse را برای حمایت از صنعت Web3 پیشنهاد کرد. تعدادی دیگر از اعضای مجلس ملی از پیشنهاد یون آ حمایت کردند.

بر اساس این لایحه، کمیته فرعی نخست وزیری در سیاست های متاورس، سیاست های توسعه متاورس کشور را بررسی می کند و وزیر علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات باید هر سه سال یک بار برنامه نهایی را تعیین کند.

این لایحه همچنین مشوق‌هایی را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا عملیات خود را به Metaverse منتقل کنند و در عین حال استانداردهای بالایی مانند محافظت از حریم خصوصی کاربران را رعایت کنند.

بر اساس داده های وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات، بودجه دولت برای پروژه های بزرگ مرتبط با متاورس در سال 2023 به 195.4 میلیارد وون (حدود 140 میلیون دلار) خواهد رسید. در ماه فوریه، این وزارتخانه اعلام کرد که این رقم به 223.7 میلیارد وون (186.7 میلیون دلار) خواهد رسید. ). به پلتفرم دنیای مجازی تحت عنوان دنیای مجازی پیشرفته اختصاص داده شود.

گزارش‌های مربوط به افزایش علاقه دولت کره جنوبی به Metaverse در اوایل سال 2022 منتشر شد، زمانی که دو خرده‌فروش بزرگ یکپارچه‌سازی Metaverse و AI را برای پلتفرم‌های خود راه‌اندازی کردند تا تجربه مشتری را بهبود بخشند.

در 26 آگوست، گروه مشترکی از دولت و سهامداران خصوصی کره جنوبی پیش نویس یک کد رفتار جامع را در دنیای مجازی منتشر کردند. این سند بر موضوعاتی مانند حریم خصوصی و حق چاپ تمرکز دارد.

در همین حال، بانک مرکزی کره جنوبی در نظر دارد ممنوعیت ICOها را که در سال 2017 بر اساس قانون چارچوب دارایی های دیجیتال اعمال شده بود، لغو کند که قرار است در سال 2023 اجرایی شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید