منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

Input-Output هنگ کنگ (IOHK)، شرکت توسعه بلاک چین پشت کاردانو (ADA)، تاریخ انتشار هارد فورک Wasil را تایید کرده است. بر خلاف حدس و گمان برخی توسعه دهندگان، این اتفاق در 22 سپتامبر رخ خواهد داد. در یک سری توییت، IOHK وضعیت ارتقا Vasil را اعلام کرد و افزود که این ارتقاء مهم ترین و پیچیده ترین ارتقا تا به امروز خواهد بود زیرا علاوه بر افزایش ظرفیت شبکه، هزینه های تراکنش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

صرافی های بزرگ ارز دیجیتال از Vasil پشتیبانی می کنند

طبق IOHK، اکثر صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال از قبل شروع به ارتقای گره‌های خود برای پشتیبانی از جدیدترین هارد فورک Cardano کرده‌اند. این شرکت انتظار دارد یک انتقال فنی یکپارچه، بدون ایجاد اختلال در کاربران یا مسدود کردن شکست‌های تولید انجام شود.
علاوه بر این، به‌روزرسانی توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا اپلیکیشن‌های مبتنی بر بلاک چین را به روشی قدرتمندتر و کارآمدتر از طریق پلوتوس، پلتفرم بلاک چین قرارداد هوشمند Cardano بسازند.

به روز رسانی تاخیری باعث اختلال در شبکه می شود

واسیل در ابتدا قرار بود از اواخر جولای شروع شود. با این حال، توسعه فورک آنقدر پیچیده بود که به ناچار چندین ماه به تعویق افتاد و باعث نگرانی توسعه دهندگانی مانند آدام دین شد. او حتی اشاره کرد که آزمایش شبکه به طور “فاجعه بار” شکست. این موضوع توسط چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، در یک پخش باگ رد شد.
توسعه دهندگان دیگر، مانند Peter Szilágyi و Sebastien Guillemot، شکایت کردند که پروژه دارای یک “سیاست سکوت” است که مانع از صحبت آنها در مورد اشکالات شبکه می شود و حتی ذکر یک باگ باعث “چند روز وحشت” شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.