منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

داده‌های IntoTheBlock، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین، نشان می‌دهد که CRV، نشانه اصلی صرافی غیرمتمرکز پیشرو، Crow Finance، طی ماه گذشته از افزایش قابل توجهی نهنگ لذت برده است. به گفته این پلتفرم، آدرس‌های Whale با بین 100000 تا 1 میلیون CRV حدود 10.2 میلیون توکن CRV را به کیف پول خود اضافه کرده‌اند. تنها در چهار روز گذشته، این نهنگ ها چهار میلیون توکن CRV به مجموعه خود اضافه کرده اند.

دارایی آنها در 30 روز گذشته 13 درصد افزایش یافته است. دارایی ها در آدرس های بین 10000 تا 100000 در مدت زمان مشابه 9 درصد افزایش یافته است. آیا این افزایش انباشت نهنگ در 30 روز گذشته تأثیری بر قیمت توکن داشته است؟

بررسی قیمت

بر اساس داده های CoinMarketCap، توکن Crow Finance در زمان انتشار با قیمت 1.15 دلار معامله می شد. تحت تأثیر رکودی که در ماه گذشته به کل بازار وارد شد، قیمت هر CRV در این مدت 14 درصد کاهش یافت. این کاهش پس از جهش 41 درصدی قیمت در طی رالی چهار هفته ای توکن در ماه جولای رخ داد.

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

قیمت نفت در 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش داشته است. شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) پس از ناکامی در حفظ سطح حمایت خنثی 50 حدود 48 بود. شاخص جریان پول رمزی (MFI) در 66 روند صعودی داشت. بنابراین، این نشان دهنده افزایش تدریجی فشار خرید این توکن است. .

نگاهی به موقعیت واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) این موضوع را تایید کرد. یک تلاقی صعودی در 31 آگوست رخ داد، بنابراین احتمال شکست به سمت شمال در آینده نزدیک افزایش یافت.

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

Crow Finance ماه گذشته

بر اساس داده های Dune Analytics، حجم معاملات ماهانه در Crow Finance از ماه می به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. پایان آگوست با حجم معاملات 5.8 میلیارد دلار؛ حجم تراکنش در این DEX تنها در سه ماه بیش از 75 درصد کاهش یافته است.تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

همچنین، طبق داده های Token Terminal، درآمد روزانه این شبکه از ماه می به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. در 180 روز گذشته، درآمد روزانه شبکه 57 درصد، در 90 روز گذشته 59 درصد و در 30 روز گذشته 2 درصد کاهش یافته است. درآمد روزانه Crow Finance تا 31 آگوست 27000 دلار بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.