منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بنیانگذار Reddit 177 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کند

Seven Seven Six یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در ایالات متحده است که توسط خالق Reddit الکسیس اوهانیان تأسیس شده است. طبق گزارش ها، این شرکت 177 میلیون دلار سرمایه برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال جذب خواهد کرد. این شرکت قصد دارد این مبلغ را مستقیماً به ارزهای رمزنگاری شده اختصاص دهد که در حال حاضر بسیار پایین‌تر از بالاترین سطح تاریخ خود معامله می‌شوند.

اوهانیان در اوایل سال جاری 500 میلیون دلار برای Seven Seven Six جمع آوری کرد. این سرمایه‌ها برای حمایت از توسعه استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه طراحی شده بودند.

طبق گزارش های اخیر، Seven Seven Six صندوق جدیدی به نام “Kryptós” راه اندازی کرده است. این شرکت همچنین فاش کرد که از رکود در بازار ارزهای دیجیتال استفاده خواهد کرد و در دارایی‌های دیجیتالی سرمایه‌گذاری خواهد کرد که قیمت‌های آن در حال حاضر مقرون‌به‌صرفه است.

اگر مدت زیادی در این صنعت بوده اید، این بهترین زمان برای خرید است. این یک حراج واقعی است. همه چیز برای فروش است.

جالب اینجاست که این شرکت در میانه زمستان ارزهای دیجیتال در حال ورود به بازار است. به عنوان مثال، بیت کوین بیش از 70 درصد از بالاترین رکورد خود در نوامبر سال گذشته کاهش یافته است، در حالی که اتریوم (دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار) نزدیک به 67 درصد کاهش یافته است.

بنیانگذار Reddit و Crypto

در مورد الکسیس اوهانیان، لازم به ذکر است که او از طرفداران جدی بخش ارزهای دیجیتال است. تابستان گذشته او اعتراف کرد که اتریوم زیادی دارد.

او در آن زمان گفت:

من فکر می‌کنم اتریوم، حداقل برای یکی دو سال آینده، واقعاً بیشترین پتانسیل را برای اثبات یا حداقل بیشترین پتانسیل برای نشان دادن چیزی دارد، زیرا برای ساخت برنامه‌های کاربردی بسیار خوب است.

در اوایل سال جاری، بنیانگذار Reddit با دادن یک هدیه نسبتاً غیرعادی به همسرش، اسطوره تنیس، سرنا ویلیامز، سرمایه‌گذاری‌های خود در زمینه ارزهای دیجیتال را دوچندان کرد. او توکنی از مجموعه توکن های BAYC به سرنا ویلیامز ارائه کرد.

اوهانیان زیر پست همسرش اعلام کرد:

اول، سرنا پانک برات گرفتم، حالا میمون صورتی که میخواستی… میدونی که از این به بعد فقط بهت NFT میدم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.