منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، در مصاحبه اخیر با نوآ اسمیت، ادعا کرد که می‌دانست بازار صعودی ارزهای دیجیتال در نهایت به پایان خواهد رسید. بسیاری از مردم فکر می کردند که قیمت های بالا “عادی جدید” است، اما بوترین می دانست که حباب خواهد ترکید. بوترین استدلال می کند که بازار گاوی قبلی بیش از حد گسترش یافته بود زیرا حدود یک سال و نیم ادامه داشت. او خاطرنشان کرد که حباب های کریپتو معمولا تا 9 ماه دوام می آورند.

در همان زمان، برنامه نویس کانادایی شدت آخرین اصلاح قیمت را رد کرد و آن را به “دینامیک چرخه ای” تشبیه کرد. به گفته ویتالیک بوترین، قیمت پایین ارزهای دیجیتال نشان دهنده هیچ نقص اساسی در بازار ارزهای دیجیتال نیست.
بنیانگذار اتریوم از Terra (پروژه محبوب بلاک چین که در اوایل سال جاری شکست خورد) به عنوان نمونه ای از یک مدل تجاری ناپایدار که فقط در بازار صعودی موفق است، نام برد. قیمت اتریوم 67.44 درصد نسبت به بالاترین حد خود کاهش یافته است و در تلاش است تا پس از ادغام مجدد خود را بهبود بخشد.

بوترین معتقد است که نوسانات بیت کوین در بلندمدت به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. با این حال، باید دید ارز دیجیتال با چه قیمتی می‌تواند تثبیت شود، زیرا باید دید که آیا بخش ارز دیجیتال می‌تواند مشروعیت اصلی را به دست آورد یا خیر.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)