منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

مایکل ون دی پاپ، تحلیلگر محبوب رمزارز، آنچه را که باید برای بیت کوین (BTC) و بقیه بازار ارزهای دیجیتال رخ دهد، بیان می کند. در یک به روز رسانی ویدیویی جدید، ون د پاپ به 165000 مشترک یوتیوب خود می گوید که معامله گران کریپتو باید بر عملکرد دلار آمریکا و همچنین وضعیت یورو در برابر دلار نظارت کنند.

DXY به دنبال یک شکست احتمالی بازگشتی است زیرا وارد قلمرویی می شود که از اوج فوریه 2015 که در نهایت به پایین ترین سطح بازار نزولی بیت کوین تبدیل شد، مشاهده نشده است. در این هفته یک بازگشت احتمالی در حال بررسی است، اما همه چیز به هفته های آینده و اینکه آیا DXY به زیر 108.6 می رسد یا خیر بستگی دارد.

در نهایت، EUR/USD نیز باید 1.01 را معکوس کرده و دوباره بگیرد، زیرا این می تواند برای سایر ارزها از جمله بیت کوین تقویت شود.

شاخص دلار آمریکا (DXY) در زمان نگارش مقاله روی 109.57 است. یورو در حال حاضر 0.9959 دلار ارزش دارد، در حالی که دارایی دیجیتال پیشرو در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2.0064 دلار معامله می شود.

Van de Pop تنها تحلیلگر ارزهای دیجیتال نیست که به اهمیت DXY برای تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال در آینده اشاره کرده است. تاجر محبوب جاستین بنت به 107300 دنبال کننده توییتر خود می گوید که برای افزایش کریپتو، دلار باید آرام شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)