منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

یک تحلیلگر معروف بازار کریپتو می گوید که کاردانو در کوتاه مدت از بیت کوین پیشی خواهد گرفت. همانطور که معامله گران به دنبال محافظت از سرمایه خود در برابر ارتقاء آینده اتریوم به شبکه Proof-of-Stake هستند.
تحلیلگر پلتفرم Coin Bureau، با نام مستعار Guy، در نظرات جدید گفت که اگر به‌روزرسانی Merge اتریوم طبق برنامه پیش نرود، سرمایه‌گذاران به رقبای اتریوم، از جمله Cardano، به‌عنوان یک محافظ نگاه می‌کنند. او می گوید:

یکی از راه‌هایی که من شخصاً از خودم در برابر مشکلات احتمالی ادغام اتریوم محافظت می‌کنم، تخصیص بخشی از پورتفولیوی خود به ارزهای دیجیتال رقیب است که شامل کاردانو می‌شود.

به گفته گای، زمانی که اتریوم به اثبات سهام تبدیل شود، بهبود مقیاس پذیری کاردانو مطمئناً یک حرکت استراتژیک خواهد بود. این به این دلیل است که اگر ادغام با شکست مواجه شود یا انتظارات دارندگان اتریوم را برآورده نکند، این حرکت می‌تواند کاردانو را در موقعیتی عالی برای جذب کاربران و سرمایه‌گذاران قرار دهد.
او همچنین بر اساس نمودارهای هفتگی پیش بینی کرد که قیمت کاردانو در هفته های آینده 50 درصد افزایش می یابد.
گای همچنین تاکید کرد که هارد فورک کاردانو Vasil آن پروژه را در معرض همان مشکلات پیش روی اتریوم قرار می دهد. به همین دلیل، او پیش‌بینی می‌کند که سایر رقبای اتریوم مانند سولانا نیز ممکن است در آستانه یک شکست صعودی قوی باشند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.