منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

Terra Classic در بحبوحه افزایش قیمت عمده قرار دارد و سرمایه گذاران نسبت به چشم انداز رسیدن سکه به سطوحی که Old Terra قبل از کاهش چشمگیر خود در ابتدای سال به آن رسیده بود خوش بین هستند. Terra Classic (LUNC) 19 درصد در اوج خود در 24 ساعت گذشته جهش کرد، با حجم تقریباً 300 میلیون دلار و ارزش بازار بیش از 1 میلیارد دلار.

Terra Classic چیست و چرا پمپ LUNC؟

Terra Classic در هفته‌های اخیر از سودهای باورنکردنی برخوردار بوده است و سرمایه‌گذاران برای خرید سکه‌ای که از خاکستر فروپاشی Terra برخاسته هجوم آورده‌اند. Terra (LUNA) یک استیبل کوین الگوریتمی بود که از قیمت 80 دلار – و اوج قبلی 140 دلار – به کسری از دلار سقوط کرد.

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تریلیون ها توکن جدید LUNA نیز ایجاد شد که باعث کاهش بیشتر قیمت شد. این یکی از بزرگترین سقوط‌ها در تاریخ ارزهای دیجیتال بود که حدود 40 میلیارد دلار در کمتر از یک هفته معامله از دست داد.

یکی از تاجران بدبخت در Reddit فاش کرد که در زمان سقوط بیش از 900000 سکه داشته است – به ارزش حدود 74 میلیون دلار در آن زمان – و چیزی برای او باقی نمانده است، در حالی که ستاره محبوب یوتیوب KSI ادعا کرد که 3 میلیون دلار از این سکه گم شده است.

اما علاقه به این پروژه به شدت در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران متقاعد شده اند که LUNC می تواند از سطح قیمت فعلی خود به بالای 1 دلار و بالاتر برگردد.

تیم Terra Classic ادعا می کند که در حال کار برای پیوند مجدد به یک استیبل کوین جدید، USTC است و همچنین راه حل جدیدی را برای حذف مقدار زیادی از عرضه، که در حال حاضر 6 تریلیون توکن است، اجرا خواهد کرد. کار به خوبی به نفع LUNC و جامعه اختصاصی آن سازماندهی شده است، در حالی که عملکرد staking نیز در 26 آگوست فعال شد که منجر به پیشرفت کوچکی شد.

جامعه تقریباً 400 میلیارد سکه استخراج کرده است و توسعه دهندگان نیز در حال آماده سازی توکن های جمع آوری شده برای ارتقای کمبود و قیمت هستند و Binance از این سوزاندن پشتیبانی می کند. اگر جامعه LUNC به ترویج سکه، استیک و توکن سوزاندن خود ادامه دهد، در صورت ادامه افزایش قیمت، ممکن است سرمایه گذاران ریسک گریز بیشتری وارد بازار شوند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.