منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

دو کوان مدت کوتاهی پس از صدور حکم بازداشت، بیش از 3000 بیت کوین را انتقال داد.

با آشکار شدن حماسه Terra Labs، انتقال بیت کوین مشکوک توسط دو کوان، مدیرعامل پلتفرم ارزهای دیجیتال، اندکی پس از صدور حکم بازداشت کشف شد.

در واقع، مدت کوتاهی پس از اینکه دادستان های کره جنوبی حکم بازداشت مدیرعامل Terra را صادر کردند، حدود 3313 بیت کوین به طور ناگهانی از DoKwan به دو صرافی ارزهای دیجیتال خارج از کشور منتقل شد.

با در نظر گرفتن قیمت بیت کوین در زمان انتشار، این بدان معناست که مبلغ انتقال یافته به کیف پول های Kocoin و OKX حدود 66.65 میلیون دلار است. این نقل و انتقالات از یک کیف پول رمزنگاری بنیاد Luna Guard (LFG) انجام شد که در 15 سپتامبر، یک روز پس از صدور حکم بازداشت برای Do Kwon با استناد به قوانین اوراق بهادار ناقص، اتفاق افتاد.

به عنوان یادآوری، Do Kwon LFG را به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی برای محافظت از ذخایر قیمت لونا تأسیس کرد. بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیلی کریپتو کوانت، 3313 بیت کوین بین 15 تا 18 سپتامبر به KoCoin منتقل شد، در حالی که OKX حدود 1959 بیت کوین دریافت کرد.

سانگمی چا و تانزیل اختر از بلومبرگ در 27 سپتامبر گزارش دادند که در همان زمان، دادستان های کره جنوبی اقداماتی را برای مسدود کردن دارایی های مرتبط با این دو ارز انجام داده اند و درخواست هایی را برای KoCoin و OKX برای حداکثر 3313 بیت کوین ارسال کرده اند. انتقال را مسدود کنید.

به گفته CoinDesk Korea، کوکوین 1354 بیت کوین را از دارایی های منتقل شده مسدود کرد، در حالی که OKX این درخواست را نادیده گرفت زیرا ممکن است 1959 بیت کوین قبلاً به صرافی دیگری منتقل شده باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید