منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

دفتر سکه در مورد بازار چه می گوید؟

اخیراً، مجری برنامه تفسیری محبوب بازار ارزهای دیجیتال Coin Bureau نظرات خود را در مورد بازار کریپتو به طور کلی و بیت کوین به طور خاص به اشتراک گذاشت.

در 18 سپتامبر، کوین تلگراف گزارشی را منتشر کرد که در آن اظهار داشت: «قراردادهای اختیار بیت کوین که در پایان سال 2022 منقضی می‌شوند، نشان می‌دهد که بیشتر معامله‌گرانی که روی قیمت بیت‌کوین شرط‌بندی می‌کنند به محدوده 10 تا 12 هزار دلار کاهش می‌یابد.

در 21 سپتامبر، در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان نشست دو روزه FOMC، فدرال رزرو اعلام کرد که نرخ وجوه فدرال را 0.75٪ افزایش خواهد داد و جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

من و همکارانم به شدت متعهد به بازگشت تورم به هدف 2 درصدی خود هستیم. در جلسه امروز، کمیته محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال را 3.4 درصد افزایش داد و محدوده هدف را به 3.25-3 رساند. همانطور که در SEP نشان داده شده است، میانگین پیش بینی برای سطح مناسب نرخ وجوه فدرال در پایان سال جاری 4.4 درصد است که 1 درصد بیشتر از پیش بینی ژوئن است. میانگین پیش‌بینی تا پایان سال آینده به 4.6 درصد افزایش می‌یابد و تا پایان سال 2025 به 2.9 درصد کاهش می‌یابد که همچنان بالاتر از میانگین بلندمدت تخمین زده می‌شود.

در یک ویدیوی یوتیوب که در 19 سپتامبر منتشر شد، دفتر کوین گفت که افزایش نرخ بهره امسال توسط فدرال رزرو “دلیل اصلی کاهش بازار ارزهای دیجیتال در ماه های اخیر است.”

او همچنین گفت:

اکنون که نرخ بهره در حال افزایش است، دارایی های پرریسک مانند سهام و به ویژه ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران جذابیت کمتری خواهند داشت. فروش بیشتر احتمالاً وجود دارد زیرا بسیاری اکنون پیش‌بینی می‌کنند که بیت کوین می‌تواند در ماه‌های آینده به 12000 دلار سقوط کند، که مطمئناً باعث می‌شود که مبارزات فعلی ما در حدود 18000 دلار تقریباً سرخوشانه به نظر برسد. این واقعیت را در نظر بگیرید که بسیاری از موسسات بر اساس داده‌های CFTC، موقعیت‌های فروش بیت‌کوین را باز کرده‌اند، در حالی که برای کسانی که ترجیح می‌دهند بر تحلیل تکنیکال تکیه کنند، می‌ترسم راحتی چندانی در آنجا وجود نداشته باشد.

به طور خلاصه، چه سهام، ارزهای رمزنگاری شده یا در واقع تقریباً هر چیز دیگری را دوست داشته باشید، زمستان امسال بد خواهد بود: افزایش نرخ بهره، تورم سرسختانه، جنگ مداوم در اوکراین، ناآرامی های جهانی، صورت حساب های انرژی بسیار بالا. ما باید برای گرم نگه داشتن گورکن برقصیم و این همه مزخرف همین الان ادامه دارد. بنابراین مطمئن شوید که یک لحاف بزرگ زیبا دارید و آماده باشید که زمان قابل توجهی را زیر آن بگذرانید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید