منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

دوران حکومت دلار رو به پایان است

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، نظرات خود را در مورد بهترین دارایی برای سرمایه گذاران به اشتراک می گذارد، در حالی که پیشنهاد می کند پایان پول “جعلی” نزدیک است.

به گفته کیوساکی، پایان دلارهای تقلبی با کمیاب بودن سکه های طلا و نقره برجسته می شود. کیوساکی در توییتی در 20 سپتامبر پیشنهاد کرد که سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در نقره ایمن بمانند، که احتمالاً به 500 دلار افزایش می یابد.

جری ویلیامز، دارایی های اعتماد من طلا و نقره است. او گفت: من نمی توانم سکه های طلا یا نقره بگیرم. ضرابخانه دیگر مرا نمی فروشد. برای من، این بدان معناست که پایان طلای تقلبی اینجاست. همانطور که در توییت قبلی اشاره شد، قیمت نقره از 100 دلار به 500 دلار می رسد.

نویسنده همچنین خاطرنشان کرد که سیاست های فدرال رزرو احتمالاً اقتصاد ایالات متحده را نابود می کند و در عین حال از سرمایه گذاران می خواهد که وجوه خود را پشت پول واقعی بگذارند. وی از بیت کوین (BTC)، طلا و نقره به عنوان دارایی های قوی برای سرمایه گذاری یاد کرد.

به ویژه، کیوساکی معتقد است که بزرگترین سقوط بازار در تاریخ جهان در حالی اتفاق می افتد که ریشه در طلا، نقره و بیت کوین دارد. همانطور که Finbold در 14 سپتامبر گزارش داد، کیوساکی اظهار داشت که بیت کوین در آستانه یک انقلاب بزرگ است.

اعتراض کیوساکی به دستور رمزگذاری کاخ سفید

علاوه بر این، کیوساکی اخیراً افکار خود را در مورد فشار قانونی فعلی بر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به اشتراک گذاشته است. این امر پس از آن صورت می گیرد که کاخ سفید دستوری اجرایی صادر کرد که به آژانس های فدرال دستور داد تا در مورد توسعه دارایی های دیجیتال تحقیق کنند.

در نتیجه، این دستورالعمل با انتشار اولین چارچوب قانونی رمزنگاری خود توسط کاخ سفید، با تاکید بر اهمیت داشتن قوانینی برای حمایت از مصرف‌کنندگان به دلیل خطرات مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، به اوج خود رسید.

یکی از پیشنهادات پیشنهادی ایجاد یک ارز دیجیتال صادر شده توسط بانک مرکزی (CBDC) برای مقابله با نفوذ دارایی‌های دیجیتال خصوصی است. با این حال، کیوساکی هشدار داد که تجویز بایدن برای مقررات ارزهای دیجیتال می‌تواند با دیدگاه توتالیتر اورول در سال 1984 برابری کند.

به طور خاص، کیوساکی معتقد است که ایده CBDC می تواند به عنوان جاسوس افزار فدرال رزرو دیده شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.