منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

موارد استفاده NFT

این روزها تقریباً هر چیزی را می توان توکنیزه کرد و چندین شرکت قبلاً شروع به تبدیل اقلام فیزیکی به توکن های غیرقابل تعویض (NFT) کرده اند.

شاید یکی از بزرگ‌ترین و قانع‌کننده‌ترین موارد استفاده که تاکنون پدیدار شده، مالکیت باشد. اگر قبلاً مکانی را خریداری کرده‌اید، می‌دانید که این فرآیند با تعداد زیادی کاغذبازی و سیستم‌های قدیمی چقدر دشوار و زمان‌بر است.

NFT ها به عنوان راهی برای مدرن کردن روش انجام کارها با ثبت مالکیت در زمان واقعی در بلاک چین معرفی می شوند. این می تواند کارها را تسریع کند، اختلافات را کاهش دهد و همچنین به کاهش تقلب کمک کند.

همچنین در را به روی خرید خانه با ارز دیجیتال به جای فیات باز می کند و تعدادی از کسب و کارها، به ویژه در میامی، در ماه های اخیر به وجود آمده اند تا این امر را به واقعیت تبدیل کنند.

آیا این می تواند به مدرن سازی دنیای پر سود کلکسیونی کمک کند؟

بله، و به طور بالقوه ایمنی را در این فرآیند افزایش می دهد.

یادگاری های ورزشی بسیار محبوب هستند و برخی از آنها در سال های اخیر با کارت های پوکمون از یک رنسانس لذت برده اند.

NFT ها می توانند برای ایجاد نمایش های دیجیتالی از آیتم هایی که در دنیای واقعی وجود دارند استفاده شوند. این می تواند به جلوگیری از جعل و ایجاد اطلاعات مالکیت واضح کمک کند.

برخی از شرکت‌های رمزنگاری تاسیس شده‌اند که حتی خدمات نگهبانی برای مجموعه‌های بلو چیپ ارائه می‌کنند. با اطمینان از نگهداری آنها در مکانی امن و در شرایط خوب. اگرچه این ممکن است در ابتدا غیر منطقی به نظر برسد، اما اگر سوغاتی را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری در نظر بگیرید، می تواند قانع کننده باشد.

NFT ها همچنین می توانند روند حراج را در بازارهای ثانویه ساده کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید