منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

وب 3 در حال رونق است

اتحادیه جهانی اقتصاد در حال راه اندازی یک مشارکت عمومی-خصوصی جدید برای استفاده از فناوری های وب 3 برای حمایت بهتر از نتایج مثبت آب و هوا، مانند آگاهی از تأثیر فناوری های بلاک چین بر محیط زیست است.

در طی پانلی که روز چهارشنبه در ایالات متحده برگزار شد، این سازمان غیردولتی مستقر در سوئیس عضویت ائتلاف 30 شریک در تقاطع توسعه پایدار و وب 3، رمزارزها و فناوری های بلاک چین را اعلام کرد.

هدف این کنسرسیوم حمایت از تحقیق و توسعه، به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها و تأثیرگذاری بر مقررات است و شامل اعضای بین رشته ای از پلتفرم بلاک چین Solana تا سازمان های غیرانتفاعی متمرکز بر پایداری مانند Climate Collective تا دانشگاه لیسبون است.

فناوری کریپتو اخیراً با ادغام اتریوم بهبودهایی در ثبات ایجاد کرده است که مصرف انرژی بلاک چین دوم را کاهش می دهد. با این حال، این صنعت همچنان فشرده است. بر اساس شاخص انرژی بیت کوین Digiconomist، بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، انتشار کربن برابر با یونان و مصرف انرژی قابل مقایسه با امارات متحده عربی دارد.

امی وسترولت، مدیر منطقه ای شبکه انرژی ایالات متحده، در کنفرانس آنلاین گفت: «اهداف و راه هایی که صنعت کریپتو برای کربن زدایی نیاز دارد، بسیار پیچیده است. Energy Web سیستم عامل های غیرمتمرکز منبع باز را می سازد که بر کربن زدایی متمرکز شده اند. وسترولت گفت: «من فکر می‌کنم ما به همکاری سازمان‌های غیردولتی، دانشمندان آب و هوا، شرکت‌های آب و برق و صنعت روی زمین نیاز داریم تا مطمئن شویم که این ابزارهای واقعاً نوآورانه و منحصربه‌فرد که در اختیار داریم در مسیر درست قرار می‌گیرند.