منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بریتانیا قوانینی علیه پولشویی دارد

بریتانیا لایحه‌ای را ارائه کرده است که به مجریان قانون اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را برای جلوگیری از جرائم سایبری و پولشویی «مصادره، مسدود و بازیابی» کنند.

دولت روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که اصلاحات در شرکت‌های دولتی، از جمله مسائل فراتر از ارزهای دیجیتال، بزرگترین اصلاحات در ۱۷۰ سال گذشته است.

گراهام بیگار، مدیر کل آژانس ملی جرم و جنایت، گفت: “سال هاست، مجرمان داخلی و بین المللی عواید ناشی از جرم و فساد را شستشو می دهند، از ساختار شرکتی بریتانیا سوء استفاده می کنند و به طور فزاینده ای از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند.” اصلاحات به ما کمک خواهد کرد که بر هر دو غلبه کنیم.

گزارش شده است که پلیس متروپولیتن در جولای سال گذشته 180 میلیون پوند (249 میلیون دلار) ارز دیجیتال مرتبط با پولشویی و همچنین 114 میلیون پوند ارز دیجیتال را در ژوئن کشف و ضبط کرد.
رگولاتورها و مقامات دولتی در سراسر جهان نظارت خود را بر استفاده از ارزهای دیجیتال برای پولشویی و محافظت از سرمایه سرمایه گذاران تشدید می کنند.

در حالی که آژانس اجرای جرایم مالی هند در حال بررسی بیش از 10 صرافی ارزهای دیجیتال به اتهام شستشوی بیش از 10 میلیارد روپیه (125 میلیون دلار) است، تنظیم کننده بازار سرمایه تایلند شرکت های ارزهای دیجیتال را از ارائه خدمات امانی منع کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.