منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

استیبل کوین ها باید تنظیم شوند

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان چیس، از قوانین جدید استیبل کوین در یک جلسه کنگره استقبال کرد و گفت که این فناوری باید “به درستی تنظیم شود”.

او در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان اعتراف کرد که رئیس جی پی مورگان در مورد دارایی‌های دیجیتالی «تردید» است. دیمون و ده ها مدیر عامل دیگر از بزرگترین بانک های کشور روز چهارشنبه در واشنگتن شهادت دادند.

جاش گاتهایمر (DN.J.) از دیمون پرسید که چه چیزی او را از فعال شدن بیشتر در ارزهای دیجیتال باز می دارد و آیا دایمون نگران است که اگر ایالات متحده اقدامی نکند کشورهای دیگر بر فضای دارایی دیجیتال تسلط پیدا کنند؟ قانونگذار نیوجرسی همچنین لایحه خود را که استیبل کوین های واجد شرایط را تعریف می کند و حمایت هایی را برای مصرف کنندگان و سرمایه گذاران ایجاد می کند، تشریح کرد.

دیمون گفت: “اشکال ندارد که یک استیبل کوین درست مانند صندوق بازار پول راه اندازی شود.”

اظهارات دیمون یک روز پس از انتشار اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه قانونگذاران لایحه جدیدی برای استیبل کوین تهیه کرده اند که در کنار سایر مقررات، به طور موقت سکه های پرداختی را که توسط دارایی های خارجی پشتیبانی نمی شوند، ممنوع می کند.

دیمون گفت: «این معادل یک صندوق بازار پول است، شما باید دقیقاً از نظر قرار گرفتن در معرض، پشتیبانی، دروازه‌ها و یک سری چیزهای مختلف به آن نگاه کنید.

چارلز شارف، مدیرعامل ولز فارگو، گفت که لایحه گاتهایمر “مطمئناً گزینه ای برای اطمینان از درک مردم از ارزش اساسی این استیبل کوین است.”

دیمون کلمات تندتری برای دیگر اشکال ارز دیجیتال داشت و گفت که سکه هایی مانند بیت کوین “خطرناک” هستند.

من در مورد توکن های رمزنگاری، چیزی که شما ارز می نامید، مانند بیت کوین، شک دارم. آنها طرح های پونزی غیرمتمرکز هستند. و این ایده که این برای هر کسی خوب است شگفت انگیز است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.