منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

به نظر می رسد وویجر پیشنهادهای بیشتری برای دارایی های خود از بازیگران اصلی صنعت دریافت می کند و طبق گزارش ها، بایننس و FTX پیشتاز پیشنهاد دهندگان باقی مانده هستند.

بر اساس گزارش‌ها، صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال Binance و FTX در حال آماده شدن برای پیشنهاد دارایی‌های وام‌دهنده ارز دیجیتال Voyager Digital هستند که در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد.

سایر گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که Alameda با 200 میلیون دلار وام رمزنگاری به Voyager موافقت کرده است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال در روز سه شنبه (20 سپتامبر 2022)، منابع ناشناس گفتند که بایننس با حدود 50 میلیون دلار، کمی بیشتر از پیشنهاد FTX، پیشتاز این پیشنهاد بود.
روند مناقصه در 13 سپتامبر 2022 در نیویورک آغاز شد که قبلاً قرار بود در ماه آگوست برگزار شود. در حال حاضر هیچ پیشنهادی برای Binance یا FTX پذیرفته نشده است، در حالی که نتایج حراج در تاریخ 29 سپتامبر 2022 اعلام خواهد شد.
در همین حال، در 22 ژوئیه، FTX، همراه با Alameda Research، پیشنهاد خرید تمام دارایی‌های Voyager و وام‌های دارایی دیجیتال، به جز وام‌های Three Arrows Capital (3AC) را داد. به گفته سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX در آن زمان، این خرید به مشتریان وویجر امکان می دهد نقدینگی اولیه را به دست آورند و برخی از دارایی های خود را بازیابی کنند.
با این حال، وکلای ورشکستگی وویجر پیشنهاد تصاحب را رد کردند و گفتند که این پیشنهاد مشترک، رویه های مناقصه را نقض می کند. آنها همچنین استدلال کردند که این پیشنهاد بر مشتریان وام دهنده تأثیر گذاشته و به نفع FTX و Alameda است.
سام بانکمن همچنین گفت که آنها می خواهند با کارمزد مشاوره به شکایات مشتریان در مورد وجوه خود پایان دهند.
طبق گزارش اخیر CryptoPotato، Alameda با بازپرداخت 200 میلیون دلار ارز دیجیتال وام داده شده به Voyager موافقت کرده است، در حالی که این شرکت 160 میلیون دلار به عنوان وثیقه به وام دهنده رمزنگاری دریافت خواهد کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید