منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بازی های درآمدزا در Staria مشمول مالیات شدند

به گفته یک کارشناس مالیات ارزهای دیجیتال، والدین مدرن باید حتی بیشتر مراقب عادات بازی فرزندان خود باشند، زیرا برخی از آنها ممکن است صورت حساب مالیاتی سنگینی دریافت کنند.

آدام ساویل-براون، رئیس منطقه‌ای شرکت نرم‌افزار مالیاتی کوینلی، هفته گذشته در طی کنوانسیون کریپتو استرالیا با Cointelegraph صحبت کرد، گفت بسیاری از این موضوع که درآمد بازی برای کسب درآمد (P2E) می‌تواند مشمول عواقب مالیاتی باشد، بی‌اطلاع هستند.

این به ویژه در مورد بازی های بلاک چین برای پول صادق است، که توکن های درون بازی را ارائه می دهند که می توانند در صرافی ها معامله شوند و بنابراین ارزش مالی واقعی دارند.

ساویل-براون گفت که پدر یک پسر 9 ساله در طول کنفرانس با او تماس گرفت زیرا نگران این بود که پسرش از بازی های P2E “بانک درست می کند”.

ساویل-براون به کوین تلگراف گفت: «این کودک نه ساله در حال استخراج، سرمایه گذاری، ساختن ویدئو در یوتیوب و تیک تاک است تا جایی که پدرش مجبور شد او را امروز به اینجا بیاورد، زیرا او پول زیادی به دست می آورد.

با این حال، درآمد حاصل از بازی های P2E، حداقل در استرالیا، می تواند پیچیده باشد.

دنی تالوار، رئیس مالیات در Koinly، توضیح داد که در استرالیا، اگر کسی برای پول بازی می کند – این به عنوان “اجرای یک تجارت” در نظر گرفته می شود و ممکن است با وضعیت مالیاتی “پیچیده” روبرو شود.

“اگر شما یک گیمر حرفه ای هستید، ممکن است کسب و کاری را اداره کنید، بنابراین تحت این قوانین با شما رفتار می شود.”

وضعیت مشابهی ممکن است در ایالات متحده ایجاد شود. Artav at Law، یک شرکت حقوقی ایالات متحده، می گوید که این عوارض به این دلیل است که “همه درآمد P2E” برابر ایجاد نمی شود.

یک منطقه خاکستری وجود دارد که چگونه و چگونه یک بازی درآمدی به یک گیمر پرداخت می کند، مالیاتی که دارد و اینکه آیا درآمد به صورت NFT است؟ یا ایردراپ؟

این شرکت حقوقی ایالات متحده اعلام کرد که توکن، ارز دیجیتال یا ارز مجازی، یک توکن بومی است که به عنوان دارایی نامشهود مشمول مالیات می شود و مشمول مالیات بر عایدی سرمایه است، که سرویس درآمد داخلی (IRS) از سال 2014 موضع ثابتی در مورد آن داشته است.

با این حال، اگر توکن‌های رمزنگاری‌شده را «به عنوان بخشی از یک بازی پول‌ساز» به‌دست آورید، ارزش آن ارزهای دیجیتال به‌عنوان درآمد معمولی مشمول مالیات می‌شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.