منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

دوج کوین از نظر اندازه بازار از پولکادوت پیشی گرفت و توانست رتبه دهم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار کسب کند.

در حال حاضر، شکاف ارزش گذاری بین دو سکه، دوج و دات، حدود 2.3 میلیارد دلار است. کاهش بیش از 11 درصدی قیمت نقطه در هفته گذشته، که حتی در احساسات منفی بازار ارزهای دیجیتال افت چشمگیری داشت، به Dogecoin کمک کرد تا موقعیت خود را بازیابد.

به عبارت دیگر، پولکادوت بیشتر از رشد دوج، جایگاه خود را از دست داده است. با این حال، Dogecoin در حال حاضر دومین ارز دیجیتال بزرگ است که پس از بیت کوین بر اساس اجماع اثبات کار عمل می کند و نزدیک به صدر بازار ارزهای دیجیتال است.
تنها در توسعه آتی این پروژه تردید وجود دارد که تاکنون هیچ خبر مثبتی برای جامعه خود مخدوش نکرده است. وضعیت فعلی اخبار پیرامون دوج اکنون بیش از از بین رفتن ایلان ماسک است که اصلاً تعجب آور نیست.

ما در حال حاضر در مورد شکایت سرمایه گذاران علیه میلیاردر عجیب و غریب و همچنین اعتراضات بنیانگذاران دوج کوین صحبت می کنیم که ماسک را به ایجاد کیش شخصیت و دستکاری قیمت دوج متهم می کنند. در مورد قیمت دوج کوین می توان به این نکته اشاره کرد که دوج کوین در چهار ماه گذشته در محدوده 0.05 تا 0.09 دلار معامله می شود و همچنان ادامه دارد. به طور کلی، قیمت ارزهای دیجیتال در حال حاضر در سطح فوریه 2021 است، که قبل از تبلیغات جهانی و پمپ های دیوانه کننده ارزهای دیجیتال بود.