منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) هشداری به صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در باهاما FTX صادر کرده و مدعی است که بدون مجوز فعالیت می کند. این شرکت به لیست رو به رشدی از کسب و کارهای ثبت نشده مرتبط با ارزهای دیجیتال می پیوندد که همچنان از کسب و کارهای ثبت شده در FCA عملکرد بهتری دارند.

یادداشت هشدار 16 سپتامبر ادعا کرد که این شرکت «ممکن است خدمات مالی یا محصولاتی را بدون مجوز بریتانیا ارائه دهد. “FCA به مشتریان بالقوه اشاره می کند که اگر مشکلی پیش بیاید، آنها نمی توانند پول خود را پس بگیرند یا به دنبال حمایت طرح خدمات مالی FCA باشند.

مقررات جدیدی با تمرکز بر ارزهای دیجیتال در ژانویه 2020 معرفی شد تا به FCA اجازه دهد تا بر مشاغل فعال در این فضا نظارت کند و مقررات AML و تامین مالی تروریسم را اجرا کند. همانطور که سخنگوی FCA در ماه اوت به Cointelegraph توضیح داد:

ثبت موفقیت آمیز به این بستگی دارد که شرکتی حداقل استانداردهایی را که ما انتظار داریم برای جلوگیری از پولشویی و تامین مالی تروریسم را رعایت کند، و ما شاهد تعدادی پرچم قرمز جرایم مالی بوده ایم که از زمان The Pen Fall توسط مشاغل ارزهای دیجیتال که به دنبال ثبت نام هستند، برافراشته شده اند.

در حالی که هیچ درک روشنی از پیامدهای فوری برای نهادهای ثبت نشده وجود ندارد، FCA مطمئناً در هنگام اجرا با مهربانی برخورد نمی کند. در 13 سپتامبر، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان پرداخت الکترونیکی بریتانیا، ePayments، سه سال پس از دریافت سفارش از FCA به دلیل ضعف های ادعایی در “کنترل جرایم مالی”، تجارت خود را تعطیل کرد.

این اولین بار نیست که صرافی ارز دیجیتال FTX توجه رگولاتورها را به خود جلب می کند. در 19 آگوست، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) نامه توقف و توقفی را به این شرکت صادر کرد و مدعی شد که مردم را در مورد برخی محصولات مرتبط با ارزهای دیجیتال بیمه شده توسط FDIC گمراه کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)