منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

بازار خرس کریپتو تاثیر قابل توجهی بر الگوهای سرمایه گذاری در فضا داشته است. هنگامی که در سال 2021 علاقه در بازار صعودی به اوج خود رسید، در سال 2022 به بازار نزولی تبدیل شد. این موضوع بر تعداد بارگیری برنامه‌های مبادله ارز دیجیتال در فضا تأثیر داشت. به طور خاص، بر تعداد بارگیری برنامه های رمزنگاری در بازار اروپا تأثیر داشت.

تعداد برنامه های رمزنگاری به نصف کاهش می یابد

یک گزارش جدید نشان می دهد که دانلود اپلیکیشن های کریپتو در بازار اروپا در حال کاهش است. این گزارش داده‌های 10 برنامه‌ای را که میلیون‌ها بار دانلود شده بودند گرفته و داده‌های نیمه اول سال 2022 را با اعداد نیمه اول سال 2021 مقایسه کرد. چیزی که نشان داد این بود که آمار تقریباً 50 درصد کاهش یافته است.

در نیمه اول سال 2021، در مجموع 7.5 میلیون دانلود از این 10 برنامه ارز دیجیتال انجام شد. با این حال، در نیمه اول سال 2021، در مجموع 4.1 میلیون دانلود در همه این برنامه ها انجام شد که 45 درصد کاهش بین دو دوره را نشان می دهد. داده ها از فروشگاه Google Play در میان برنامه های رمزنگاری مانند BRD، Bitpanda، Bitstamp، Nexo، Kriptomat، Luno، Change، Coinmetro، Wirex و Blockchain.com جمع آوری شده است. این برنامه ها در بین سرمایه گذاران اروپایی محبوب هستند و آنها را به گزینه خوبی برای بررسی تبدیل می کند.

رمزنگاری

به طور طبیعی، برخی از برنامه های رمزنگاری نسبت به سایرین کاهش بیشتری داشته اند. بزرگترین موفقیت در بازار BRD بود، اپلیکیشنی که دانلودهای آن بین نیمه اول سال 2021 تا نیمه اول سال 2022 97 درصد کاهش یافت. اپلیکیشن بعدی این لیست اپلیکیشن Bitpanda بود که 65 درصد کاهش داشت. بازه زمانی. Blockchain.com یک پلتفرم مبادلات رمزنگاری است که تحت تأثیر روند اخیر بازار نزولی قرار گرفت. این شرکت مجبور شد بسیاری از کارکنان خود را رها کند و اعداد دانلود نشان می‌دهند که پلتفرم چقدر با مشکل مواجه است. دانلود آن در نیمه اول سال 2022 51 درصد کاهش یافته است.

سایر برنامه های رمزنگاری تحت تأثیر روند نزولی شامل Luno، Kriptomat و Nexo هستند که به ترتیب 17٪، 10٪ و 10٪ کاهش یافتند. دانلود WazirX حدود 5٪ کاهش یافته است، کمترین میزان در بین هر برنامه ای تحت تأثیر قرار گرفته است. جالب اینجاست که برخی از این لیست در واقع شاهد افزایش دانلودهای خود بودند. از مجموع 10 برنامه بررسی شده، دانلود سه برنامه افزایش یافته است. اینها Change، Bitstamp و Coinmetro بودند که به ترتیب 2.5٪، 14٪ و 50٪ افزایش یافتند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.