منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

شرکت متا و کره جنوبی برای افزایش امنیت در متاورس با یکدیگر همکاری می کنند

آژانس رسمی تنظیم کننده رسانه کره جنوبی روز دوشنبه با اندی اوکانل، معاون سیاست گذاری و استراتژی محصول در Meta Platform، ملاقات کرد تا راه‌های تقویت حفاظت از کاربران Metaverse را بررسی کند.

بر اساس گزارش های رسانه های محلی، آن هیونگ هوا، معاون کمیسیون ارتباطات کره (KCC) از O’Connell و Meta (که قبلاً فیس بوک نام داشت) خواسته است تا در زمینه امنیت پلتفرم های مجازی تازه ایجاد شده مانند Metaverse همکاری کنند.
آن و اوکانل همچنین در مورد شفافیت در الگوریتم های پشت پلت فرم های دیجیتال و جلوگیری از انتشار اطلاعات غیرقانونی بحث کردند.

متا توسط Horizon Worlds، یک پلتفرم دنیای متا با فناوری واقعیت مجازی (VR) که برای کاربران در آمریکای شمالی و بخش‌هایی از اروپا در دسترس است، پشتیبانی می‌شود.
گزارش‌هایی مبنی بر آزار و اذیت کاربران در Horizon Worlds منتشر شده است که متا را مجبور کرده است تا یک سیستم مرزی شخصی را اتخاذ کند که فاصله‌ای چهار فوتی بین آواتار کاربر و دیگران قرار می‌دهد، به جز دوستان نام‌شان.
کره جنوبی هم با حضور آذر دهنگان در متاورس دست و پنجه نرم می کند. کمیسیون ارتباطات کره اوایل سال جاری مشاوره ای را برای جلوگیری از چنین رفتاری راه اندازی کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.