منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

شانس ریپل برای “پیروزی بزرگ” در برابر SEC در آخرین پرونده در حال افزایش است

پس از یک نبرد حقوقی طاقت فرسا دو ساله، ممکن است به زودی گرد و غبار روی پرونده ریپل که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تشکیل شده است، بنشیند.

در آخرین پرونده دادگاه، آزمایشگاه ریپل و دو مدیر ارشد از دادگاه خواستند که به نفع خود قضاوت خلاصه کند، با این استدلال که SEC نتوانسته ادعای خود را علیه آنها به عنوان یک موضوع قانونی اثبات کند.

در این دعوی، متهمان استدلال کردند که SEC نتوانست شواهد کلیدی را در این استدلال که تمام XRP یک قرارداد سرمایه گذاری با Ripple است و بنابراین یک اوراق بهادار تحت قوانین اوراق بهادار فدرال ارائه کند.

متهمان با استناد به تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار، استدلال می‌کنند که دیوان عالی با ذکر سه عنصر کلیدی، معنای اصطلاح قانونی «توافقنامه سرمایه‌گذاری» را حل کرده است.

اولاً، قرارداد سرمایه گذاری باید شامل توافقی بین مروج و سرمایه گذار باشد که حقوق سرمایه گذار را در مورد سرمایه گذاری تعیین می کند. دوم، این قرارداد باید تعهدات پس از فروش را برای مروج اعمال کند تا اقدامات خاصی را به نفع سرمایه گذار انجام دهد. ثالثاً، قرارداد باید به سرمایه گذار این حق را بدهد که در سود حاصل از تلاش های مروج برای ایجاد بازده از استفاده از وجوه سرمایه گذار شرکت کند. به گفته متهمان، کمیسیون بورس و اوراق بهادار نتوانسته است هر سه اتهام را ثابت کند.

متهمان همچنین استدلال کردند که SEC از نظر قانونی نمی تواند دامنه نظارتی خود را به تراکنش های ریپل که در مبادلات ارزهای دیجیتال خارجی یا خارج از محدوده صلاحیت های قانون اوراق بهادار ایالات متحده رخ می دهد گسترش دهد.

آنها همچنین اختیارات SEC را در مورد دارایی های رمزنگاری شده زیر سوال بردند و استدلال کردند که قانون اوراق بهادار به تنظیم کننده قدرت کنترل غیر اوراق بهادار را نمی دهد.