منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

ادغام اتریوم بدون هیچ مشکلی وابستگی شبکه به ماینرها را از بین برد، اما راه پیش روی کسانی که تصمیم گرفتند به اثبات کار پایبند باشند کاملاً مشخص نیست. بسیاری از ماینرهای اتریوم که می خواستند به استخراج ادامه دهند، به یک گروه برجسته به رهبری چندلر گوئو پیوستند تا Ethereum Proof of Work و ETHW را ایجاد کنند. با توجه به CoinMarketCap، اگرچه هارد فورک آن‌ها با برخی از سرعت‌گیرها مواجه شده است، اما در حال کار است و با قیمت 5.26 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته در زمان نگارش مقاله 35 درصد کاهش داشته است.

اما قبل از آن اثبات کار اتریوم EthereumFair وجود داشت، جناح دیگری که متعهد به حفظ مدل اثبات کار برای اتریوم با ETF، سابقاً ETHF بود. اما Ethereum Fur تنها کسری از توجه Ethereum Proof of Work را به خود جلب کرده است. اتریوم فر در توییتر ادعا می کند که این اولین توکن اثبات کار است که از اتریوم فورک می شود. این حساب کاربری که در ژانویه 2020 ایجاد شد، حدود 14000 دنبال کننده دارد. علیرغم راه‌اندازی دو ساله آن، این مقدار کمتر از حساب توییتر برای اثبات کار اتریوم است که از زمان ایجاد آن در ماه ژوئیه بیش از 15000 دنبال کننده جمع کرده است.

Ethereum Fur توسط گروهی از ماینرهای چینی اداره می شود که اسناد اصلی آنها به زبان چینی است. همین آخر هفته، برگزارکنندگان بر روی ایجاد گروه های تلگرام برای زبان های مختلف تمرکز کردند. طبق گزارش BlockExplorer، Ethereum Fair، ETF، 6.7 میلیون تراکنش و 1.8 میلیون آدرس کیف پول دارد. بر اساس گزارش Coin Market Cap، این ارز در حال حاضر با قیمت 6.43 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته تا لحظه تنظیم این خبر 30 درصد کاهش داشته است. در مقایسه، ETHW حدود 1.7 میلیارد تراکنش را ثبت کرده است که توکن های آن در 86.3 میلیون آدرس ذخیره شده است. در همین حال، Ethereum Classic که در یک فورک جداگانه در سال 2015 ایجاد شد، پس از ادغام شاهد افزایش سرعت هش بود و ماینرها را به سمت استخراج این ارز سوق داد.

برجسته‌ترین صرافی که از نمایشگاه اتریوم حمایت می‌کند، Poloniex بود که ابتدا اعلام کرد «بر اساس شرایط بازار، اجماع کاربران و جامعه» از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. Poloniex که ETHF را نیز به ETF تغییر نام داد، متعاقباً پشتیبانی از ETHW را اضافه کرد. کاربرانی که ETF های پولونیکس را می خرند، در صورت مبادله استیبل کوین USDD ترون با ارز دیجیتال، نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهند داشت، که در مورد خریدهای انجام شده با سایر استیبل کوین ها، از جمله USDT Tether یا اتریوم، صدق نمی کند.

این صرافی با 32 میلیون دلار حجم معاملات در 24 ساعت گذشته در رتبه بیست و سوم لیست صرافی های برتر Coin Market Cap قرار گرفته است. این سکه در حال حاضر در صرافی Crypto Hobby و Bitcoin معامله می شود. از صرافی هایی که اثبات کار اتریوم را معامله می کنند، می توان به OKX، XT.COM، BuyBit اشاره کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.