منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

پس از انتشار توییتی که توسط چندین کاربر توییتر منتشر شد و به آنها اجازه داد برای رزرو خود خرج کنند، رستوران گرینویچ ویلیج Dame مبلغ 1000 دلار به صورت NFT برای پیوستن به “کلوپ مهمان نوازی دوست داشتنی” ارائه می دهد. اظهار نظر.

مایا کوسف در توییتی نوشت: «به اندازه کافی جسارت خواهم داشت که بگویم: فرهنگ رزرو رستوران در نیویورک بیش از حد پیش رفته است.

Kosoff، یک استراتژیست محتوا، نویسنده و ویراستار، این بررسی را از The Infatuation، یک وب‌سایت توصیه رستوران مستقر در نیویورک، با جزئیات پیشنهاد عضویت منتشر کرد.

بسیاری از پاسخ‌ها از ایده خرید NFT برای رزرو رستورانی که قبلاً رزرو می‌کند، منصرف شدند و همچنین به غذاخوری‌های فراوان در شهر اشاره کردند. یکی از کاربران نوشت: «وسوسه انگیز است که ببینیم یک رستوران از فناوری حتی بدتر از منوی کد QR استفاده می کند.

جستجوی ناامیدانه برای استفاده قانونی برای NFTها ادامه دارد. در این نسخه، او جایگزین بار مایتریا در رشوه دادن به افراد ثروتمند می شود. دیدن رستورانی که از فناوری استفاده می کند حتی بدتر از منوی کد QR بسیار چشمگیر است.

جلد حاصل به سرعت در دیلی میل انتخاب شد.

طبق بررسی Dame از The Infatuation، گرفتن میز در یک رستوران می تواند یک چالش باشد.

در این پست آمده است: «رزروها 12 هفته قبل از ساعت 12 بعد از ظهر به صورت آنلاین ارسال می‌شوند، اما دوشنبه‌ها فقط حضوری هستند. “اگر حضور در روز دوشنبه خیلی خسته کننده به نظر می رسد، می توانید فقط یک NFT بخرید که امکان رزرو ترجیحی را فراهم می کند.”

وب سایت Dame اشاره ای به NFT ها نکرده است، اما به گفته The Infatuation، NFT های Dame Affable Hospitality Club هر کدام 1000 دلار قیمت دارند و شامل دسترسی به میزهای ویژه می شوند. این بررسی خوانندگان را به وب‌سایت دیگری به نام Front of House هدایت می‌کند که جزئیات بیشتری در مورد NFT‌های با موضوع ماهی و چیپس ارائه می‌دهد.

توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT، توکن‌های رمزنگاری منحصربه‌فردی هستند که به محتوای دیجیتال و گاهی فیزیکی مرتبط هستند و اثبات مالکیت را ارائه می‌کنند. NFT ها همچنین می توانند به عنوان کارت های عضویت مجازی برای یک جامعه آنلاین یا آفلاین عمل کنند – مانند طرفداران یک رستوران خاص.

سایت جلویی می‌گوید: «Dame فرصتی را برای پیوستن به باشگاه مهمان‌نوازی دوست‌داشتنی ارائه می‌دهد تا اعضا بتوانند به رزرو مهمانی‌های 2 و 4 تا سال 2022 دسترسی داشته باشند». “به سخت ترین میزهای نیویورک و همچنین سایر مزایای بالقوه جامعه Dame & Front of House دسترسی داشته باشید.”

رستوران‌های دیگری که در Front of House فهرست شده‌اند عبارتند از Hanoi House، Emmett’s on Grove، و Wildair Donut Friends که هر کدام مجموعه‌ای دیجیتالی دارند که مشتریان می‌توانند از طریق کیف پول Metamsk، کیف پول Coinbase یا هر کیف دیگری که استفاده می‌کنند استفاده کنند. پشتیبانی شده توسط Polygon و WalletConnect، خرید و مرور. Dame NFT گران ترین است.

استفاده از NFT برای عضویت انحصاری چیز جدیدی نیست. چندین پروژه، از جمله BirdApp و VeeFriends، به عنوان کارت های عضویت دیجیتال عمل می کنند و به دارندگان خود امکان دسترسی به امتیازات و مزایای انحصاری را می دهند.

در واقع، در سال 2023، قهرمان NFT، گری وی، رستوران جدیدی به نام Flyfish Club در شهر نیویورک را به عنوان یک باشگاه غذاخوری خصوصی فقط برای اعضا افتتاح خواهد کرد.

وقتی Decrypt با Dame تماس گرفت تا در مورد NFT و عضویت بپرسد، رستوران به سادگی گفت: “بدون نظر.” به نوبه خود، Front of House تایید کرده است که Dame همچنان شریک است.

فیل تورنتو، یکی از بنیانگذاران Front of House، به Decrypt گفت: “بله، Dame درگیر است و آنها اکثر درآمد حاصل از فروش را به دست می آورند.” امتیازات سایت.”

تورنتو ادامه داد: “هر یک از شرکای ما با ما همکاری می کنند تا مجموعه های خود را با تخفیف های شخصی کاملاً بسازند.” “ماموریت ما این است که درآمد اضافی را برای رستوران ها به ارمغان بیاوریم و در عین حال تجربه های منحصر به فردی را برای صاحبان آنها فراهم کنیم.”

در مورد سهم درآمد، تورنتو در ماه جولای به Saveur گفت که این رستوران 80٪ از درآمد حاصل از فروش هر NFT را به دست می آورد که 20٪ آن به Front of House تعلق می گیرد – از جمله NFT های معامله شده در بازارهای ثانویه.