تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

قبل از ادغام اتریوم، این متن را بخوانید

اتریوم به‌عنوان بزرگ‌ترین آلت‌کوین موجود در بازار، قرار است در سپتامبر امسال از بزرگترین به‌روزرسانی تاریخ ارزهای دیجیتال استقبال کند.

این رویداد در دو مرحله برگزار می شود. Bellatrix به زنجیره اتریوم Proof-of-Stake (PoS) ارتقا یافته و پس از آن به‌روزرسانی پاریس. اما چیزی وجود دارد که سرمایه گذاران باید از قبل بدانند.

چک لیست آپدیت اتریوم

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، به اپراتورهای نود هشدار داد تا مشتریان خود را به روز کنند تا برای ارتقای ۶ سپتامبر آماده باشند.

روند ادغام از 10 تا 20 سپتامبر آغاز خواهد شد. اما قبل از آن، زنجیره بیکن در تاریخ 6 سپتامبر فعال می شود.

بوترین در توییتر گفت:

توجه: اگرچه ادغام در حدود 10 تا 20 سپتامبر انجام می شود، هارد فورک زنجیره ای Beacon در 6 سپتامبر است. مطمئن شوید که مشتریان خود را از قبل به روز کرده اید!

این ادغام نشان دهنده ادغام لایه اجرایی موجود اتریوم با لایه اجماع اثبات سهام جدید آن، Beacon Chain است.

این به روز رسانی نیاز به استخراج و بهره برداری پر انرژی را از بین می برد. و در عوض، شبکه را با استفاده از اتریوم سهامدار ایمن می کند.

این به روز رسانی شبکه یک گام واقعاً هیجان انگیز در تحقق چشم انداز اتریوم برای مقیاس پذیری، امنیت و ثبات بیشتر است.

با عرضه ارتقاء Bellatrix، به نظر می رسد ادغام زنجیره Beacon در حال حاضر در مسیر درست قرار دارد.

چه چیزی در آن برای من؟

سرمایه گذاران اتریوم قبلاً حمایت خود را از ارتقاء شبکه نشان داده اند. به خصوص سرمایه گذاران نهادی. این سازمان ها قبلا ETH را خریداری کرده اند و از سقوط بازار برای خرید این ارز دیجیتال با قیمت های پایین استفاده کرده اند.

از آنجایی که بازارهای مشتقه همچنان حجم معاملات ثابت خود را نشان می دهند، گروه CME قراردادهای آتی جدید اتریوم را با یورو راه اندازی کرده است.

علاوه بر این، در 18 آگوست، CME Group راه اندازی معاملات اختیار معامله آتی را اعلام کرد. علاوه بر این، با نزدیک شدن به مرج دشت، تعداد قراردادهای آتی اتریوم افزایش یافت.

در مجموع، همه اینها به تقاضای قوی برای ETH اشاره دارد. تحلیلگران برجسته ارزهای دیجیتال نیز نظر مشابهی دارند.

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، این تحلیل فنی را بر اساس اقدام قیمت ارائه کرد. به گفته این تحلیلگر، ETH می تواند پس از این مرحله تجمیع به بیش از 2000 دلار برسد.

با این حال، همانطور که بلومبرگ گزارش می دهد، به نظر می رسد سرمایه گذاران در مورد نتیجه این به روز رسانی اختلاف نظر دارند. به عنوان مثال، اکثر معامله گران کوچک انتظار دارند که قیمت اتریوم پس از ادغام کاهش یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.