منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

اداره مالیات مندوزا در غرب آرژانتین – پنجمین استان پرجمعیت این کشور – اکنون ارز دیجیتال را به عنوان گزینه پرداخت مالیات می پذیرد، اداره مالیات مندوزا روز شنبه اعلام کرد.

تقریباً 2 میلیون ساکن مندوزا اکنون می توانند با استفاده از استیبل کوین ها از جمله DAI و USDT از هر کیف پول رمزنگاری مالیات پرداخت کنند.
این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که پایتخت این کشور، بوینس آیرس، اعلام کرد که ارز دیجیتال را برای پرداخت مالیات در ماه آوریل می‌پذیرد، اگرچه تاریخ شروع رسمی آن اعلام نشده است.

وب سایت ATM یک کد QR ایجاد می کند که مالیات دهندگان می توانند با کیف پول رمزنگاری خود اسکن کنند تا تراکنش را تسهیل کند و سپس به پزو تبدیل می شود.

این کشور آمریکای جنوبی در ماه جولای تورم سالانه نزدیک به 70 درصد را تجربه کرد و تصمیم ATM برای پذیرش استیبل کوین و ارز دیجیتال می تواند به کاهش این تورم کمک کند، زیرا نرخ تورم ایالات متحده در همان ماه فقط 8.5 درصد بود.

کشور آمریکای لاتین السالوادور اولین کشور در جهان بود که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در سال گذشته پذیرفت تا به سطح بالای جمعیت “بدون بانک” این کشور رسیدگی کند.
آلبرتو فرناندز، رئیس جمهور آرژانتین، قبلاً ابراز تمایل کرده بود که از السالوادور پیروی کند، اما از آن زمان تاکنون پیشرفت کمی حاصل شده است.

5.5 – (1 امتیاز)