منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

کاهش حجم معاملات ارز دیجیتال

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، در ادامه روند هفته‌های اخیر، حجم معاملات ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در سال جاری یعنی تنها 1 میلیارد دلار سقوط کرد که حدود 55 درصد کمتر از میانگین سالانه بود.

هفته گذشته حجم ورودی به بازار ارزهای دیجیتال تنها 17 میلیون دلار بود، در حالی که هفته قبل از آن شاهد ورود بسیار ناچیز 3 میلیون دلاری بودیم. در این گزارش آمده است که این نشان دهنده مشارکت کم سرمایه گذاران است و افزود که رکود تابستانی در حال حاضر ادامه دارد.

ایالات متحده با 10 میلیون دلار بیشترین سهم از خروج سرمایه را به خود اختصاص داده است، در حالی که آلمان و سوئد به ترتیب 2.4 میلیون دلار و 2.1 میلیون دلار هستند. از سوی دیگر برزیل و سوئیس به ترتیب 2.5 میلیون دلار و 1.9 میلیون دلار دریافت کردند.

محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین همچنان نزولی هستند و برای سومین هفته متوالی تولید آنها به 15 میلیون دلار رسید. از سوی دیگر، محصولات کوتاه‌مدت بیت‌کوین شاهد ورودی‌های بسیار کمی بودند که به حدود 200000 دلار رسید.

در حالی که احساسات بازار همچنان در حال تغییر است، محصولات مبتنی بر اتریوم در هفته گذشته شاهد ورود 3 میلیون دلاری بودند. محصولات مبتنی بر اتریوم در 9 هفته مجموعا 162 میلیون دلار دریافت کردند.

قبل از آن 11 هفته متوالی انقضا وجود داشت. این گزارش این تغییر در احساسات را به بهبود احساسات با نزدیک شدن به به‌روزرسانی اتریوم نسبت می‌دهد.

این در حالی است که سایر ارزهای دیجیتال ورودی و خروجی قابل توجهی نداشته اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.