منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

گروه حمایت از بلاک چین قصد دارد یک مدل مشارکتی اتخاذ کند و با تنظیم‌کننده‌ها، دولت، صنعت و موسسات تحقیقاتی همکاری خواهد کرد.

پانلی از اینفلوئنسرهای برجسته در ایالت تلانگانای هند با حضور جیش رانجان، دبیر اصلی صنعت، بازرگانی و فناوری اطلاعات دولت ایالتی برگزار شد. حیدرآباد دومین مرکز بزرگ فناوری در هند پس از بنگالورو است.

IBF پس از اتخاذ مدل مشارکت

پلتفرم جدید حمایت از بلاک چین گفت که چشم انداز آن این است که هند را به یک مرکز جهانی برای بلاک چین و وب 3 تبدیل کند. این پلتفرم مدلی مشترک را اتخاذ خواهد کرد و با دولت، قانونگذاران، صنعت و موسسات تحقیقاتی برای ارتقای وب 3 همکاری خواهد کرد.

IBF یک برنامه 10 نکته ای را اتخاذ کرده است که شامل: تسریع اکوسیستم استارتاپی، حمایت از شرکت های فناوری بلاک چین، و ایجاد مجموعه ای از استعدادها برای رشد پایدار اکوسیستم بلاک چین است.

مجموعه‌ای از اینفلوئنسرها با تخصص در زمینه‌های مختلف بلاک چین برای تشکیل گروه‌های علاقه ویژه (SIG) مانند CBDC، Metaverse و Policy Framework استفاده خواهند شد.

به گزارش رسانه ها به نقل از روابط عمومی این رویداد، انجمن به زودی کمپین عضویت را با ماموریت ایجاد بزرگترین جامعه وب 3 در جهان راه اندازی خواهد کرد.

دولت ایالتی مشتاق ترویج نوآوری Web3 است

رانجان با راه اندازی پلتفرم پشتیبانی بلاک چین در هند گفت که دولت ایالت تلانگانا قصد دارد یک سندباکس نظارتی برای ترویج برنامه های وب 3 راه اندازی کند. این به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا راه‌حل‌هایی پیرامون NFT، توکن‌ها و سایر برنامه‌ها بسازند.

او گفت: «این سندباکس به ایجاد گفت‌وگوی معنادار بین همه ذینفعان، از جمله تنظیم‌کننده‌ها، استارت‌آپ‌ها و سیاست‌گذاران کمک می‌کند تا به رویکردی ظریف برای توسعه یک چارچوب وب 3 مؤثر برسیم.»

IBF در بحبوحه سیاست سختگیرانه ارزهای دیجیتال هند

راه اندازی یک انجمن حمایت از بلاک چین متمرکز بر هند با توجه به محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال از یک سو و رویکرد سختگیرانه تنظیم کننده ها و دولت ها از سوی دیگر قابل توجه است.

اخیراً، اداره تحقیقات جرایم مالی هند، اداره اجرا (ED)، حساب های بانکی WazirX و Vaud را به اتهام پولشویی مسدود کرد.

از اول آوریل، هند شروع به اعمال مالیات سنگین 30 درصدی بر عایدی سرمایه کرد و از 1 ژوئیه نیز 1 درصد مالیات بر روی تمام تراکنش های ارزهای دیجیتال اعمال کرد. این تحرکات بر حجم معاملات تاثیر زیادی گذاشت.