منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag Ethereum با رویکرد ادغام به 2000 دلار رسید

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag Ethereum با رویکرد ادغام به 2000 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag Ethereum با رویکرد ادغام به 2000 دلار رسید

ادغام نزدیک است و معتقدان اتریوم با خرید آن هیجان خود را نشان می دهند. بر اساس داده های ارزش بازار سکه؛ اتر (ETH) به روند صعودی خود ادامه داد و اواخر جمعه شب برای اولین بار از ماه می به سطح 2000 دلار رسید. ارز دیجیتال شماره 2 بر اساس ارزش بازار؛ از زمان نوشتن این مقاله، به 2014 دلار افزایش یافته است. که در 24 ساعت گذشته 7 درصد و در هفته گذشته 17 درصد افزایش داشته است. همچنین در ماه گذشته تقریباً دو برابر شده است.

طبق داده‌های Coinglass، بیش از 152 میلیون دلار از پوزیشن‌های کوتاه اتریوم در 24 ساعت گذشته نقد شده است. همچنین، 13.2 میلیون اتر روی اتریوم 2.0 سهام گذاشته شده است که یک رکورد جدید در تاریخ است.

دلیل این قیمت اتریوم چیست؟

همه چیز در مورد ادغام است. در اوایل این هفته، شبکه آزمایشی Goerli انتقال خود را به موتور استخراج اثبات سهام تکمیل کرد. آخرین تمرین (پس از ادغام موفقیت آمیز شبکه آزمایشی در Sepolia و Ropsten) قبل از ادغام شبکه اصلی که اکنون در 15 یا 16 سپتامبر پیش بینی می شود. تغییر شبکه اصلی اتریوم از مکانیزم اثبات کار (PoW) پر انرژی به الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) باید بازده کلی شبکه را افزایش دهد و مصرف انرژی را تا 99 درصد کاهش دهد.

همچنین انتظار می‌رود این به‌روزرسانی هزینه‌های تراکنش بسیار بالای اتریوم را کاهش دهد. اگرچه برخی شک دارند که اتریوم پس از ادغام به همان اندازه که برخی از توسعه دهندگان اصلی شبکه وعده داده بودند عالی به نظر برسد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.