منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag وزیر فناوری دیجیتال جدید ژاپن امیدهای وب 3 را افزایش داد

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag وزیر فناوری دیجیتال جدید ژاپن امیدهای وب 3 را افزایش داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag وزیر فناوری دیجیتال جدید ژاپن امیدهای وب 3 را افزایش داد

پس از اینکه نخست وزیر ژاپن وزیر جدیدی را مسئول امور دیجیتال منصوب کرد. امید زیادی وجود دارد که دولت در برنامه‌های اقتصادی خود محور توسعه وب 3 را قرار دهد. تارو کونو سیاستمدار در توییتر خود اعلام کرد که در جدیدترین تغییر وزرای نخست وزیری به این سمت منصوب شده است. به نظر می رسد این انتصاب نشانه روشنی از نیات نخست وزیر کیشیدا باشد. تارو کونو یک رئیس سابق صنعت فناوری است. حضور فعالی در رسانه های اجتماعی دارد و به عنوان دانش آموخته دانشگاه جورج تاون؛ او انگلیسی صحبت می کند. وی پیش از آن ریاست وزارت امور خارجه و وزیر سابق اصلاحات اداری را بر عهده داشت.

وزیر فعلی و طرفدار وب 3!

تارو کونو در دوران وزیر امور خارجه خود با ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH) و آیا میاگوچی، مدیرعامل بنیاد اتریوم، دیدار رسمی داشت. او اخیراً از 2.4 میلیون دنبال کننده خود در توییتر خواسته است که یک آواتار دیجیتالی برای استفاده در متاورس ایجاد کنند.

سال گذشته، کونو در رقابت رهبری حزب لیبرال دموکرات (LDP) به کیشیدا باخت. در صورت پیروزی، نخست وزیری را برعهده خواهد گرفت. کونو ریاست آژانس دیجیتال دولتی را بر عهده خواهد داشت که در سال 2009 در تلاش برای دیجیتالی کردن عملیات دولتی راه اندازی شد. پر کردن شکاف فناوری بین مناطق روستایی و شهری و ترویج رشد مبتنی بر فناوری اطلاعات ایجاد شد. در ماه‌های اخیر، کیشیدا و حزب حاکم LDP در مورد رشد مرتبط با وب 3 خوش بینانه صحبت کرده‌اند. انتصاب وزیری با نفوذ کونو نشان می‌دهد. اکنون توکیو چقدر تلاش های خود را در این زمینه جدی می گیرد؟

رهبران اپوزیسیون و مدیران صنعت هشدار دادند؛ بهترین استعدادهای بلاک چین و ارزهای دیجیتال ژاپن به دلیل نرخ های مالیات بالا در حال حرکت به خارج از کشور هستند. که منجر به صحبت در مورد اصلاح مالیات کریپتو شد. کیشیدا در جریان بازدید از بریتانیا در ماه مه امسال به سرمایه گذاران انگلیسی گفت که دولت او رشد مرتبط با وب 3 را هدف قرار داده است و در سخنرانی خود به پیشرفت های مربوط به متاورس و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) اشاره کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.