منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag فراخوانی برای آینده اتریوم

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag فراخوانی برای آینده اتریوم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag فراخوانی برای آینده اتریوم

شرایط خدمات تعیین شده توسط دومین میزبان بزرگ اتریوم، Hetzner، مشتریان را از عملیات گره‌ها، استخراج و کشاورزی، ذخیره داده‌های بلاک چین و تجارت منع می‌کند. درست زمانی که اکوسیستم اتریوم به مراحل نهایی آماده سازی خود برای ارتقای پیش بینی شده «ادغام» می رسد، ارائه دهنده خدمات ابری آلمانی Hetzner موضع خود را در برابر اجازه دادن به عملیات استخراج اثبات سهام (PoS) و اثبات کار (POW) تکرار کرده است. من کردم

Hetzner یک ارائه دهنده ابر خصوصی و متمرکز است. این شرکت دو بار شرایط خدمات خود را برجسته کرده است. طبق این شرایط، مشتریان از استفاده از خدمات برای فعالیت های رمزنگاری منع می شوند. با این حال، جامعه اتریوم این افشاگری را تهدیدی برای اکوسیستم می‌دانست، زیرا سرویس‌های ابری Hetzner تقریباً 16 درصد از گره‌های اتریوم را میزبانی می‌کنند. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

چندین گره اتریوم

یک ویژگی منفی

در کریپتو، اتکا به ارائه دهندگان خدمات متمرکز از لحاظ تاریخی به عنوان یک ویژگی منفی و دلایل خوبی دیده شده است. کاربر Reddit، Supermann، سیاست‌های ضد رمزنگاری هتزنر را زیر سوال برد. هتزنر با شفاف سازی نگرانی ها و پیامدهای قانونی مرتبط با استفاده از خدمات خود برای فعالیت های رمزنگاری، اظهار داشت:

استفاده از محصولات ما برای هر کاربرد مرتبط با استخراج، حتی از راه دور، مجاز نیست. این شامل اتریوم نیز می شود.

این شرکت همچنین اعلام کرد که این ممنوعیت شامل نودهای در حال اجرا، استخراج و کشاورزی، ذخیره سازی و تجارت داده های بلاک چین می شود. هتزنر با اذعان به استفاده گسترده از خدمات برق اتریوم خود، فاش کرد که “ما در حال بحث و گفتگو بوده ایم که چگونه می توانیم به بهترین شکل از عهده این امر برآییم.” هتسنر به عنوان هشداری منصفانه به جامعه افزود:

اگر شما یا یک مشتری بالقوه مطمئن نیستید که استفاده شما خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کند، لطفاً با ما تماس بگیرید.

آخرین افشاگری از ارائه‌دهنده ابر آلمانی Hetzner تأثیر تصمیمی که توسط نهادهای متمرکز بر اکوسیستم در حال رشد کریپتو گرفته شده را نشان می‌دهد. اکثر اکوسیستم اتریوم در حال حاضر در Amazon.com اجرا می شود که میزبان 54 درصد از گره های اتریوم است. برخی از ارائه دهندگان ابر اصلی که در حال حاضر میزبان گره های اتریوم هستند عبارتند از: Oracle Cloud (4.1%)، Alibaba (2.8%) و Google Cloud (2.7%).

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.