منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag: دستور مقامات هندی برای مسدود کردن دارایی ها اشتباه است

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag: دستور مقامات هندی برای مسدود کردن دارایی ها اشتباه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag: دستور مقامات هندی برای مسدود کردن دارایی ها اشتباه است

وام‌دهنده ارزهای دیجیتال آسیایی Vauld در بیانیه‌ای خبری در روز شنبه گفت که با مسدود کردن اخیر برخی از دارایی‌های خود توسط مقامات هندی «با احترام مخالف است». همانطور که قبلا گزارش شده بود، اداره اجرای هند (ED) 3.7 میلیارد روپیه (46 میلیون دلار) از دارایی های این شرکت را مسدود کرده است. بازپرس جرایم مالی گفت: دارایی ها در ارتباط با یک پرونده پولشویی مسدود شده است.

بیانیه والد گفت که؛ وام دهنده رمزارز احضاریه های ED را دریافت کرده و از آنها پیروی کرده است تا اسناد خاصی را به بازرسان ارائه دهد. این سازمان افزود؛ دستور مسدودسازی مربوط به حساب کاربری یکی از مشتریان سابق این پلتفرم است. که از آن زمان غیرفعال شده است. والد همچنین گفت که از پروتکل های احراز هویت دقیق پیروی می کند. و از اقدامات اداره اجرای هند ابراز ناامیدی کرد.

در اطلاعیه امروز آمده است:

ما به دنبال بهترین مشاوره حقوقی برای حفظ منافع شرکت، مشتریان و همه ذینفعان هستیم. ما به طور کامل با اداره اجرا همکاری کرده‌ایم و همچنان به گسترش همکاری خود ادامه می‌دهیم تا اطمینان حاصل شود که مکانی امن برای معاملات مشتری و مالکیت ارزهای دیجیتال باقی می‌مانیم.

Vold یکی از وام دهندگان ارز دیجیتال است که در حال حاضر با بحران نقدینگی مواجه است. این شرکت در ماه جولای پذیرش برداشت مشتری را متوقف کرد و 402 میلیون دلار به طلبکاران خود بدهکار است. دادگاه عالی سنگاپور به وام دهنده ارزهای رمزنگاری شده برای حل مشکلات مالی خود سه ماه مهلت داده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.