منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

سازمان غیرمتمرکز مستقل Nexus Mutual به توزیع 15348 اتر (در حال حاضر به ارزش بیش از 29 میلیون دلار) از سرمایه این شرکت بیمه برای کسب بازده در Maple Finance رأی موافق داده است. اکثریت رای دهندگان به این طرح رای مثبت دادند. با این حال، سطح مشارکت DAO برای رسیدن به حد نصاب لازم کافی نبود. به این ترتیب، تصمیم هیئت مشورتی Nexus برای تأیید رأی ضروری بود.

این رای بر اساس پیشنهاد سرمایه گذاری 10 درصد از خزانه نکسوس در Maple Finance برای کسب بازده است. Maple Finance یک وام دهنده DeFi است که از زمان آغاز به کار آن در می 2019؛ بیش از 1.5 میلیارد دلار وام ارز دیجیتال صادر کرده است. Nexus این سرمایه را در استخر Maven 11 Capital با ETH (WETH) در Maple مستقر خواهد کرد. Maven 11 یک شرکت دارایی دیجیتال است و یکی از استخرهای نمایندگی در Maple Finance است.

دلیل این سرمایه گذاری این است که به Nexus اجازه می دهد تا دارایی های ETH خود را کسب درآمد کند. طبق سند پیشنهادی، تنها 20 درصد اتر موجود در مجموعه سرمایه آن، برای پذیره نویس DeFi سود به همراه خواهد داشت. این 20٪ از دارایی Ether Nexus است.

بر اساس این پیشنهاد، Nexus می‌تواند از پاداش‌های ارز Maple (MPL) درآمد بیشتری کسب کند. یکی از راه‌های انجام این کار، فروش پاداش‌های MPL است تا مطمئن شوید که بازدهی حداقل 9 درصد باقی می‌ماند. از طرف دیگر، Nexus همچنین می‌تواند MPL را برای دریافت (xMPL) جمع‌آوری کند، که می‌تواند سود بیشتری برای این بیمه‌گر DeFi کسب کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.