منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ گروه های کم درآمد بیشتر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ گروه های کم درآمد بیشتر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ گروه های کم درآمد بیشتر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالا: گروه های کم درآمد بیشتر از بازارهای سنتی در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

کریستین جانسون، کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، اخیراً طی میزگردی اعلام کرد: همزمان با رشد بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و مواجهه با رکود اقتصادی، کمیسیون معاملات آتی کمیسیون تجارت کالا (CFTC) نیاز به آموزش و توسعه سرمایه گذاران فعال تر هستند.

جانسون هفته گذشته طی یک رویداد متمرکز بر ارزهای دیجیتال به میزبانی دفتر اقلیت ها و زنان کمیسیون معاملات آتی کالا. وی گفت: ما باید آموزش و اطلاعات سرمایه‌گذاران را افزایش دهیم تا مصرف‌کنندگان را در عین مبارزه با فعالیت‌های غیرقانونی و حفاظت از یکپارچگی و ثبات بازارهای مالی خود توانمند کنیم.

این میزگرد آخرین فرصت برای سیاستمداران بود تا در مورد ارزهای رمزنگاری شده از منظر مالی بحث کنند، با تمرکز بر موضوعاتی مانند حمایت از سرمایه گذاران برای گروه های محروم و ایجاد قوانینی که به بهترین وجه در خدمت آن جوامع باشد. شرکت کنندگان همچنین در مورد مقررات، سیاست ها و نوآوری در فضای ارزهای دیجیتال بحث کردند.

این هیئت همچنین قانون دو حزبی حمایت از مصرف کننده دیجیتال سال 2022 (DCCPA) را در نظر گرفت. در صورت تصویب، این قانون مستلزم مطالعه کمیسیون معاملات آتی کالا در مورد چگونگی تأثیر ارزهای دیجیتال بر «جوامع متنوع» است.

نظرات کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالا، گزارش اول ژوئن بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی را برجسته می کند. این گزارش نشان می‌دهد که گروه‌هایی که از نظر مالی ضعیف‌تر هستند، مشارکت بیشتری در سرمایه‌گذاری‌های مربوط به ارزهای دیجیتال نسبت به سرمایه‌گذاری در بازارهای سنتی دارند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.